Фурнітура ROSTEX® для профільних дверей

 

Визнаний лідер у виробництві дверної фурнітури ROSTEX® (Ростекс) рекомендує українським виробникам металопластикових вікон та дверей для корпоративних об’єктів – офісів, магазинів, громадських закладів, використовувати ручкуROSTEX® For plastic doors. Дана фурнітура не лише забезпечить комфорт користування Вашим виробом на довгі роки, але й посилить конкурентоспроможність продукту та імідж Вашої компанії на українському ринку.

 

У чому основні переваги ручки ROSTEX® For plastic doors?

 

Перша перевага у тому, що ручка виготовлена з нержавіючої сталі, а отже має високі експлуатаційні якості та прослужить довгі роки. Ручка призначена як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування, а завдяки своїм характеристикам у рази підвищить споживчу вартість металопластикових дверей та вікон!

 

Завдяки своїй простій формі ручкаROSTEX® For plastic doors на суцільному щитку ідеально підійде для профільних дверей офісів, громадських приміщень, різноманітних закладів, салонів та магазинів з великою кількістю відвідувачів. Якісна дверна фурнітура ROSTEX®(Ростекс) не втратить свого привабливого вигляду, не провисне, а покриття не потьмяніє та не облущиться.

 

Другою перевагою ручки ROSTEX® For plastic doors є те, що дана фурнітура розрахована на міжосьову відстань від 85 до 92 мм, що ідеально підходить для пластикових дверей та вікон.

 

 

І нарешті третя перевага – варто зазначити, що компанія ROSTEX®(Ростекс) зажди пропонує для своїх виробів широкий спектр обробок для задоволення будь-яких дизайнерських потреб. Так, ручку ROSTEX® For plastic doors можна придбати зі складу «СПВ Компані Лтд.» у таких обробках: біла порошкова фарба, сатин хром, титан, а також під замовлення – бронза. Обробки титан та бронза ідеально підійдуть для пластикових вікон та дверей, ламінованих ізраїльськими ПВХ-плівками WINSHIELD® (Віншилд) у популярних серед виробників кольорах: Дуб золотий (GOLDEN OAK), Кедр (MORAN 19), Дуб рустікал (BIRCH TREE)тощо.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *