Фурнітура захисна ROSTEX UNIVERSAL Фарба_чорна

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги захисну фурнітуру третього класу взламостійкості від Європейського виробника компанії  ROSTEX.

Захисна фурнітура від чеського виробника ROSTEX (ростекс) є взірцевим елементом комплексного захисту приміщення. Якість матеріалів, не маюче аналогів конструктивне рішення, різноманітний дизайн та кольорові рішення роблять ROSTEX (ростекс) позаконкурентним продуктом безпеки. Захисна фурнітура з технологією RX – найновіша розробка, що виконана чеськими майстрами, завдяки інноваційним рішенням робить її однією з найкращих в галузі безпеки в світі.
Розглянемо модель Фурнітура захисна ROSTEX UNIVERSAL R mov-mov DIN PLATE 85мм Фарба_чорна 22мм 38-55мм 3клас Baryt BLACK_MAT Комплект
Повний опис

Фурнітура захисна ROSTEX R4 UNIVERSAL до основних замків для вхідних металевих та деревяних дверей товщиною 38-55мм з можливістю подовження до 100мм (комплекти подовження замовляються окремо).
З-й клас безпеки.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Конструктив фурнітури захищає корпус замка.
Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання та двома додатковими наскрізними гвинтами крепежу М6, що зміцнює конструкцію
Основне кріплення – болти М8.
Збільшена відстань між болтами кріплення.
Обробка фарба чорна*. Має однорідну напівглянцеву поверхню чорного кольору.

*Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *