Гості з Ізраїлю – в “ЛоксМайстер на Печерську”!

В нашому магазині вперше в Україні постійно експонуються унікальні двері APERTO (Аперто) ізраїльської компанії «Security World Ltd» висотою 3,5 м, які є найкращим на сьогодні втіленням сучасних інноваційних дверних технологій. Отже, коли в Київ завітав пан Hezi Havusha (Хезі Хавуша) – власник компанії-виробника унікальних дверей APERTO – ми відразу запросили його до себе. Пан Хезі Хавуша люб’язно прийняв наше запрошення і майже відразу після прильоту завітав до нас в магазин! 
 .

APERTO – ізраїльський виробник розкішних і високобезпечних вхідних і міжкімнатних дверей і вхідних груп. Все продукція APERTO виробляється та збирається безпосередньо на заводі компанії в Рішон Леціон.


Двері APERTO відрізняються інноваційним дизайном, різноманітністю стилів і варіантів оздоблення. Продукція APERTO експортується в усі країни світу, конкуруючи з провідними світовими брендами.

«APERTO – це унікальні двері, зручні та практичні, які мають в своєму арсеналі найсучасніші технологічні продукти безпеки і аксесуари. І мені насправді надзвичайно приємно бачити їх у вашому чудовому магазині!» – cказав під час зустрічі з фахівцями нашого магазину пан Хавуша.

Ми дякуємо за теплі слова та запрошуємо усіх ознайомитись з цим надзвичайним витвором сучасного інженерного мистецтва.

В нашому магазині Ви маєте унікальну можливість не лише помилуватися APERTO, а й замовити собі такі двері, виходячи з Ваших особистих уподобань щодо технологічного наповнення та дизайну. Адже APERTO виготовляє двері за індивідуальним замовленням, отже двох однакових дверей точно не буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *