Готель Ramada Encore Kiev – співпраця з провідними брендами безпеки

Авторизовані специфікатори магазину ЛоксМайстер Палладіна встановили продукцію безпеки у готелі Ramada Encore Kiev, який вперше відчинив свої двері для відвідувачів напередодні ФЧ Євро-2012 – 5 червня цього року.
Готель належить компанії DeVision і входить у число 15 брендів однієї з найбільших мереж світу Wyndham Hotel Group, що нараховує 7190 готелів на 609 000 номерів в 65 країнах світу.
Фахівці магазину допомогли замовнику готелю обрати продукцію та встановили її на об’єкті. Відтак, на двері апартаментів 22-поверхової будівлі здійснили монтаж дотягувачів RYOBI (ріобі). Протипожежні двері евакуаційних виходів обладнали протипожежними комплектами – замками та фурнітурою NEMEF (немеф).У всіх приміщеннях була спроектована та встановлена система «Майстер Ключ» на базі циліндрів MUL-T-LOCK (мультилок), яка об’єднала 423 точки доступу. Останні розподілили між технічними та адміністративними службами готелю таким чином, щоб доступ до приміщень був безпечним, контрольованим та легким.
 
Замовник оцінив перевагу системи «Майстер Ключ» від самого початку експлуатації будівлі та має наміри продовжити співпрацю на всьому багатофункціональному комплексі «Домосфера», до якого незабаром увійде 22 поверховий офісний центр «Європа», торгівельно-розважальний центр та спортивно-концертна арена на 18 000 місць.
Авторизовані специфікатори магазину ЛоксМайстер Палладіна дякують компанії DeVision за співпрацю та докладатимуть максимум зусиль для того, аби завжди на гідному рівні задовольняти вимоги Клієнта.
 
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *