Графік роботи мережі магазинів Локсмайстер у святкові дні

Шановні клієнти!

Коллектив мережі магазинів з монтажем Локсмайстер щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Приміть наші найщиріші побажання тепла, миру та святкового настрою у ваших домівках. Нехай прийдешній рік наповнить ваше життя радістю, успіхом та новими звершеннями.
 
 
Для перегляду анімаційної листівки натисніть на зображення
 
Ознайомтесь, будь ласка, з графіком роботи у святкові дні.
29.12.2012 – робочий день
31.12.2012 та 1.01.2013 – вихідні
2.01.2013 – 6.01.2013 – робочі дні
7.01.2013 – вихідний
 
У наступні дні мережа магазинів працюватиме згідно звичайного графіку. У разі виникнення термінових питань звертайтесь, будь ласка, за телефонами гарячої лінії.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *