Ґрати ShikMetal на захисті парадних дверей київського багатоквартирного будинку

Нещодавно фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» вирішували цікаву задачу з убезпечення київського багатоквартирного будинку від крадіжок, псування внутрішнього оздоблення будівлі та інших злочинних дій з боку некликаних гостей. Мешканці будинку 82 по вулиці Богдана Хмельницького вирішили підвищити рівень безпеки свого житла та звернулись за допомогою до фахівців магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр».

Професіонали «ЛоксМайстер Київ-Центр» з радістю взялись за це завдання, запропонувавши мешканцям київського будинку монтаж розсувних сталевих ґрат ShikMetal® (Шикметал) від українського виробника на двері під’їзду. Це унікальні ґрати, які можна встановлювати на вікна та двері всередині приміщення, вони повністю відповідають вимогам з пожежної безпеки, адже не перешкоджають евакуації у разі виникнення займання. Основна перевага ґрат ShikMetal® (Шикметал) перед звичайними ґратами, які ми можемо спостерігати на вікнах перших поверхів, у тому, що розсувні ґрати ShikMetal® можна легко відкривати та зачиняти у будь-який час. До того ж, ґрати ShikMetal® можуть бути обладнані високосекретними циліндрами MUL-T-LOCK®(Мультилок, Ізраїль) або ABLOY® (Аблой, Фінляндія), ключі до яких захищені від несанкціонованого дублювання.

Наявність циліндрів MUL-T-LOCK® та ABLOY® у ґратах ShikMetal® (Шикметал) надають широкі можливості для мастеризації. Що це значить? Якщо у Вашому помешканні ґратами ShikMetal® обладнано кілька вікон та дверей, Ви зможете відкривати їх одним ключем та не носити з собою велику в’язку ключів. Щоб додати таку комфортну функцію, Вам лише треба звернутись до фахівців магазинів мережі «ЛоксМайстер» у Вашому місті! Наші спеціалісти запропонують Вам виготовлення системи Майстер-ключ або Один ключ.

Пам’ятайте, що якісний професійний монтаж продукції безпеки – це запорука довговічності служби встановленого замка, вхідних дверей чи захисної фурнітури. Звертайтесь за допомогою лише до професіоналів!

Матеріали з теми:

– Надійний захист осель з допомогою розсувних ґрат
– Майстер-система у циліндрах ABLOY® Novel для безпеки приватного будинку

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *