Griffon – українські сейфи визнані у світі

В мережі магазинів “Локсмайстер” представлена продукція відомого українського виробника сейфів, що дістав світове визнання та недавно презентував свої сейфи на німецькій виставці.

Розкажемо Вам про найпопулярніші моделі сейфів Griffon та допоможемо розібратися у їх видах та характеристиках.

 

В залежності від виду вмонтованого замка сейфи бувають трьох видів, і це їхня основна відмінність що суттєво впливає на вартість. Найдешевші і відповідно з найменшим порогом захисту є сейфи обладнані сувальдними замками з “ключем-метеликом” німецького виробництва. Наступні середні по ціні та безпеці – сейфи з електронними кодовими замками американського, голандського або українського виробництва. Найкращі по безпеці є сейфи з механічним кодовим замком. Але і це не все, тому що у сейфів більшого розміру ще й можуть застовуються два різні замки впарі, що є найкращим рішенням з огляду безпеки.

З розмірами сейфи розрізняють автомобільні, для дому, збройні, офісні.

За класом існують вогнестійкі, меблеві, взломостійкі, дизайнерські. Від цього залежать також і товщина стінок та дверцят. В залежності від виду монтування є вбудовані в стіну, вбудовані в підлогу та сейфи-шкафи.

Виробник сейфів Griffon вміло поєднує свіжість конструктивних рішень і непорушність гарантій відповідального зберігання ваших цінностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *