Гарантія збереження арсеналу та безпеки -cейф для зброї від «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Cерпень – традиційний місяць початку полювання на качок та іншу дрібну дичину. І саме зараз – найкращий час зробити корисний подарунок мисливцю. І якщо вибір зброї – це питання виключно особистих переваг мисливця, то якісний та надійний сейф – річ, яка ніколи не буде зайвою. Загальновідомо, що зберігати зброю слід в належному місці, подалі від чужих очей і рук. Адже крім цінності і захисту, зброя являє собою і джерело небезпеки. І вона може нашкодити і вам, і вашим близьким. Тож для кожного власника зброї сучасний сейф для зброї – річ обов’язкова. І мабуть кожному мисливцю приємно отримати такий подарунок.

Як зазначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, сейфи для зберігання зброї бувають різні. Ви можете придбати сейфи маленького розміру, припустимо, якщо вам потрібно зберігати один пістолет, або досить важкий і місткий, для свого великого арсеналу. Популярними нині стали сейфи, які вбудовуються, і мають підвищену секретність.

Тож черговій нашій клієнтці, яка звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з бажанням придбати надійний та якісний сейф для зберігання кількох мисливських рушниць на подарунок чоловіку – мисливцю, наші фахівці з огляду на наявність значного мисливського арсеналу, порекомендували сейф G.130.K відомого українського виробника сейфів – компанії «Паритет-К», уся лінійка продукції якого доступна до замовлення та придбання в «ЛоксМайстер Київ-Центр».

Сейф для зброї моделі G – Gun – це поєднання максимальної простоти, практичності та надійності. Товщина дверей сейфа складає 6 мм, товщина корпусу – відповідно 3 мм. Хромовані активні ригелі сейфа функціонують в горизонтальному і вертикальному напрямках, а блокуюча система представлена ключовими та кодовими рішеннями. Сейф обладнаний спеціальним відділенням для зберігання патронів, що підвищує комфорт його експлуатації за призначенням.

Дана модель має ефективну ригельну систему замикання тристоронньої дії (4 хромованих активних ригелів, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель та оснащена надійним ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина), (сертифікат класу VDS 1). Анкерне кріплення до стіни, доступне у цій моделі, знижує ризик його виносу з приміщення.

Отже, після погодження з клієнткою, дана модель сейфа була оперативно замовлена. Причому вона отримала не лише надійний і сучасний збройний сейф з гарантією від виробника, а і якісний сервіс, швидку доставку і установку. Останній пункт особливо важливий, адже для даної моделі необхідно було забезпечити надійний монтаж корпусу виробу за допомогою спеціальних анкерних кріплень до стіни, що і було зроблено висококласними фахівцям-монтажникам магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр».

«ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадує: зброю варто зберігати правильно! Недотримання нормативних актів, що регламентують умови зберігання зброї, а також невиконання забезпечення умов безпечного її зберігання загрожує негативними наслідками як для власника, так і його близьких. Високоякісний сейф для зброї – єдине правильне рішення у цій ситуації. «ЛоксМайстер Київ-Центр» пропонує широкий асортимент сейфів для зброї та завжди готовий допомогти обрати оптимальну модель, виходячи з ваших можливостей та потреб. «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це найкраща продукція безпеки та бездоганний сервіс. Звертайтесь – ми працюємо для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *