Гаряча новинка на ринку України – циліндри Rav Bariach Keylocx

В Україні стартували продажі циліндрів високого рівня безпеки RB Keylocx від відомого ізраїльського виробника Rav Bariach. Локсмайстер на Печерську являється авторизованим дистриб’ютором даної продукції

Система KEYLOCX є ідеальною замковою системою високого рівня безпеки для житлових і комерційних цілей, надаючи видатні показники безпеки та захисту, обмежене дублювання ключів та довговічність.

 

Міцний, функціональний і універсальний ключ KEYLOCX оснащено рухомим інтерактивним елементом. Це повністю виключає виготовлення ключа на 3D принтері і унеможливлює виготовлення несанкціонованого дубліката. Дає змогу збирати циліндри з індивідуальними ключами, в системах Один Ключ і Майстер-ключ. Готові ключові системи можуть бути швидко встановлені в нові двері або двері з наявною замковою фурнітурою.

 

Для забезпечення захисту від несанкціонованого копіювання ключів RB-LOCKS запатентувала технологію «активного плаваючого піна» (патент захищено до 2030 року) і через різноманітні комбінації розміщення пінів, містить понад 60 унікальних варіантів профілів ключів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міцний, семикамерний циліндр KEYLOCX виготовлений з латуні.  Для додаткового захисту та стійкості від свердління та злому використовуються посилені штифти з нержавіючої сталі. Для захисту від переламування циліндра впроваджено «програмовані лінії злому» – спеціальні пропили, які забезпечують перелом циліндра у строго визначеному місці. Це унеможливлює подальший доступ зловмисника до циліндра, але дає змогу власнику відкрити циліндра особистим ключем.

 

Ключ, циліндр, тумблер, піни з нержавіючої сталі пройшли суворі випробування на міцність, зносостійкість і довговічність.

 

Копіювання ключів обмежено та контролюється. Індивідуальні кодові картки KEYLOCX (які постачаються з кожним циліндром, навісним замком або замком для обладнання) дають змогу копіювати ключі лише в авторизованих сервісних центрах.

 

І все це – Made in Israel.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *