Гарна новина для Дизайнерів

Приємна новина для дизайнерів на продукцію від ніецького виробника кам’яного шпону  SlateStone®     

   Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун) – це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного спресованого каменю на окремі плити, товщиною 1-2 мм.
   Розщеплення порід здійснюють за унікальною патентованою технологією. Залежно від призначення основою для сланцевого каменя може слугувати скловолокно та текстиль. Кожна облицювальна плита унікальна у своєму роді, оскільки зберігає в собі малюнок масиву сланцю, з якого виготовлена плита.
Де використовують SlateStone®
    Завдяки своїм універсальним властивостям – мала вага та товщина матеріалу, а також можливій основі з текстилю – висока гнучкість, листи кам’яного шпону SlateStone® (Слейтстоун) використовують для оздоблення будівель, інтер’єрів, при виготовленні меблів, виробництві дверей та декоративних виробів. Довговічність і зносостійкість матеріалу дозволяють застосовувати SlateStone®для декорування приміщень з високим експлуатаційним навантаженням, а при обробці захисною речовиною кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун) стає стійким до вологи, що дозволяє використовувати його навіть у ванних кімнатах.
    Окрім того, своєрідність забарвлення та текстури сланцевого шпону дозволяє широко використовувати його для облицювання балконів, огорож, парканів та навіть сходів і перил. Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун) – екологічно чистий матеріал та справжня знахідка для інтер’єрів та екстер’єрів, витриманих у еко-стилі. Сланцевим шпоном нерідко прикрашають альтанки, він стане гармонійним доповненням садів, парків та зимових садів. Декоративні плити SlateStone® можна використовувати як для офісних приміщень, так і для облицювання фасадів котеджів та заміських будинків, надаючи інтер’єру неповторний естетичний вигляд.
    Листи кам’яного шпону SlateStone® (Слейтстоун) легко різати та обробляти. Для цього підходить будь-який твердосплавний столярний інструмент або навіть ножиці по металу. До того ж, матеріал легко приклеюється до будь-яких поверхонь: бетону, цегли, деревини, будь-яких деревно-плитних матеріалів (фанера, ДСП, МДФ тощо). У свою чергу, гнучкість аркушів кам’яного шпону дозволяє легко приклеювати та огортати ним складні поверхні.
    Більше інформації ви зможите отримати перейшовши за посиланням http://www.spv.ua/modshop/branch~1329/lang~ukrainian/ або завітавши до нашого магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *