Гнучкі рішення з Мультилоком.

Всі вже знають про високу секретність та довготривалу експлуатацію замкових механізмів Mul-T-Lock (тепер вже MTL). Хочемо розповісти про зручності отримані внаслідок їх придбання.

На днях до нас завітав клієнт з потребою купити навісний замок, який би на вулиці не замерзав та не ржавів. Побачивши в нас навісні замки від ізраїльського виробника Мультилок він згадав що в нього в дверях теж стоїть циліндр (серцевина, вставка, личинка) від Мультилок. Приємним сюрпризом виявилось, що навісний замок сервісний майстер, за лічені хвилини при ньому, зробить під комбінацію старого ключа. Як виявилось, що таких ключів у всіх членів родини вже налічується 10. Тому, необхідність знову точити 10 ключів для всіх відпала. А також не прийдеться додавати всім ще по одному ключу до в’язки.

Під час процедури перекодування навісного замка клієнт дізнався та виявив бажання в майбутньому скористатись ще однією корисною функцією Мультилок – майстеризація. Він планує купити ще один мультилок на гаражні двері та зробити при цьому розмежування контролю доступом. Щоб ключі дітей не відчиняли гаражні двері, а лише вхідні та задні двері будинку. Ключі дорослих відчиняли і гараж в тому числі.

Само собою розуміється, що в нашому сервісному центрі окрім збирання замків, серцевин під “один ключ” та “майстер-систему” доступні функції перекодування на нову комбінацію після втрати одного з ключів. Також, при тривалій експлуатації можливе відновлення внутрішніх механізмів до початкового рівня.

Тому, звертайтесь до магазину з монтажем “ЛоксМайстер” та отримайте високий захист, тривалу експлуатацію та зручність користування для всіх ваших дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *