Готуємо подарунки до свята кохання разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

День  Святого Валентина – головне свята усіх закоханих – вже зовсім скоро! Якщо Ви ще не визначилися, що подарувати коханій людині, «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 допоможе Вам з вибором!

Подарунок від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це не лише краса та користь, а й безпека!

В нашому асортименті є усе необхідне, аби ви зробили це свято по-справжньому незабутнім для своїх коханих.

У нас в наявності різнобарвні комплекти ключів та брелоків із зображеннями кумедних тварин, мультиплікаційних персонажів, веселих смайликів, знаків зодіаку та сучасних орнаментів на будь-який смак від італійського постачальника KEYLINE – лідера з розробки та виробництва професійного обладнання та бланків для виготовлення ключів. Такий додатковий ключ для Вашої коханої людини може  стати чудовим нагадуванням про вас та вашу турботу.

Доволі розповсюдженою зараз є традиція дарування невеликого навісного замка,  який можна повісити будь-де: на “деревах кохання”, решітках мостів тощо на знак міцності своїх почуттів. Якщо ви також бажаєте зробити такий подарунок – ласкаво просимо в наш локсмайстер-центр! Адже наші навісні замки дійсно не залишать байдужим нікого!

В нас наявні висячі замки відомої чеської компанії TOKOZ® (Токоз). Серія Emotion від TOKOZ® наочно демонструє, що продукція безпеки може бути яскравою, стильною та сучасною. Лінійка висячих замків TOKOZ® Emotion класу Standard Security має надзвичайно динамічне дизайнерське оформлення, орієнтоване насамперед на молодіжну аудиторію покупців, а девіз серії Emotion: «У кожного свій секрет», якнайкраще пасує саме до свята усіх закоханих. Зазначимо, що даний замок ще й дуже простий у використанні, бо закрити його можна без ключа, просто натиснувши на дужку. Отже, такий замок не лише забезпечить належний захист речам, але й стане їх прикрасою.

Отже зробити подарунок коханій людині з «ЛоксМайстер Київ-Центр» можна швидко та просто!

Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 і ми за лічені хвилини допоможемо вам з подарунком, втілюючи Вашу мрію в реальність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *