Як обрати висячий замок? Поради фахівців галузі.

В магазині «Локсмайстер Буковина» Ви можете побачити широкий асортимент висячих замків різних розмірів, цін, виробників, конструкцій тощо.

Допоможемо Вам в цьому різноманітті розібратись та зробити правильний вибір.

Висячі замки або колодки по системі замикання бувають двох видів: з кодовим набором та під ключ. Наглядно їх можна побачити на прикладі найпопулярніших моделей серед покупців від чеського виробника TOKOZ.

 

Під ключ бувають сувальдні або з циліндром різного класу безпеки. З сувальдним замком це найпростіші, а от з циліндром існують різні комбінації в залежності від складності секретного механізму циліндра. Від простого однопінового циліндра Mul-T-Lock 7х7 до надбезпечного фінського Abloy Protec2 з використанням технології електронного контролю доступу Cliq.

 

За розмірами розрізняються за довжиною дужки та за масивністю корпусу замка. Також бувають відкритого та закритого (дужка прихована) типу. З прихованою дужкою – моделі італійського виробника Viro та деякі моделі Mul-T-Lock.

 

 

Найкращі по безпеці але і найдорожчі висячі замки це замки з повністю закритою дужкою: Mul-T-Lock Hasp Lock та Hockey Puck.

 

 

 

Вагомою перевагою брендових висячих замків що обладнання циліндром є те що їх можна використовувати в системі «один ключ» з іншими циліндрами що можуть стояти на вхідних дверях до будинку, воротах, хвіртці.

Отож, приходьте до нас та захистіть своє майно раз і на завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *