ЯК ПОСИЛИТИ ДВЕРІ ВІД ЗАБУДОВНИКА

Останнім часом було чимало випадків, коли до нас зверталися покупці за порадою як можна зміцнити двері у новобудовах. Зазвичай краще рішення – це повна заміна дверей від забудовника на надійний варіант дверей з складними замками. Бо частіше всього, з метою зменшити загальну вартість квартири, та зробити її привабливою для покупця, забудовник значно заощаджує на її якості та надійності, обираючи варіанти дверей зовсім непристосованих чинити опір грабіжникам.

Але вже не один раз чуємо від клієнтів, що забудовник підтримуючи загальну файну картинку неповторного стилю того чи іншого житлового комплексу, категорично забороняє міняти двері від забудовника на інші. Що ж робити у даному випадку…

Самі двері (стандартні, у половині нових будинків Києва стоять такі) на жаль не підлягають переробці, майстри за це як правило не беруться, спираючись на посилення замків … Хоча є фанатики які за чималі гроші (будь-які примхи за ваші бабки!) можуть перетворити будь-які двері в танк! … але як на мене за ці гроші можна купити нові двері і нічого не мудрувати!

Тому у даному випадку я б звернув увагу на замки …

в тому вигляді, як вони представлені – це слабка перешкода для досвідченого грабіжника, на жаль більшість дверей в новобудовах – швидка і легка жертва для цієї категорії злодіїв.

В замках найголовніше досить складний ключ, у всякому разі не простенький китайський, від якого відмички може купити будь-який бажаючий на Алі-експрес.Крім того, повинен бути обов’язково надійний захист циліндра (броненакладка) яка буде оберігати від вандальних спроб зламати замок і таким чином відкрити двері. Тобто замінивши ці речі на більш якісні і потужні, ми значно посилимо взломостійкість двері в цілому!

САМЕ ГОЛОВНЕ – будь-які замки в кінці-кінців можна відкрити (це далеко не неприступна фортеця), але чим більше у злодія буде труднощів і часу з ними боротися (а час – це ризик бути спіймані), тим менше у нього буде спокуси підступитися до вашої двері, як правило такі двері обходять і вибирають більш слабкі і легкі варіанти у сусідів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *