Якісна і бюджетна дверна фурнітура

Всім привіт. Мабуть більшість людей вважає, що якісна, брендова дверна фурнітура дуже дорога для них і ідуть купують  дешеву китайську, яка виходить з ладу на протязі року. Хочу сказати, вони дуже помиляються!

До нашого магазину звернулась сімейна пара, вони хотіли замінити повністю стару фурнітуру на нову на трьох дверях і як більшість людей, щоб вона була якісна і дешева. Щоб знати, що краще запропонувати, наш майстер виїхав на місце для огляду дверей і відштовхуючись від симетрії та розмірів замків, які там були встановлені, ми підібрали те що потрібно було нашій парі. Комплект на двері коштував в два рази дорожче ніж подібний китайський, але служитиме в 5 разів довше, а то і більше. Якщо врахувати час служби якісної фурнітури, це значно економічніше ніж постійно міняти дешеві, не якісні замки. Були встановленні такі комплектуючі: врізний замок MUL-T-LOCK 204s univ(Ізраїль);

ручки ROSTEX office PZ(Чехія); і циліндр TESA (Іспанія).

Цінуйте свій час і гроші, купуйте якісне і воно Вам буде служитиме довго, доставляючи задоволення від користування. Звертайтесь до наших магазинів і наша команда Вам з задоволенням допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *