Якісна консультація біля ваших дверей.

До нас звернувся клієнт з проблемою поганого відкривання-закривання дверей ззовні. При консультації під час телефонного дзвінка, наш професійний менеджер виявив справжню несправність – підклинювання секретної частини циліндра. Власник запропонував придбати новий такий же циліндр. Майстер без належної кваліфікації в замковій сфері відразу б погодився з клієнтом та здійснив продаж. Але не ми!

Наш девіз – “лікування” ваших дверей та покращення їх стійкості, комплексно, проти зловмисників. Ми виїхали здійснювати сервісне обслуговування, за бажанням клієнта у нього вдома, в його присутності. За декілька годин наш майстер з сервісу вже був біля дверей клієнта, з необхідними сервісними частинами. На столі в квартирі клієнта він розібрав, почистив та замінив зношені частини на нові в високосекретному циліндрі (серцевина, вставка, лічинка) Mul-T-Lock Interactive+ (Мультилок Інтерактив+). Циліндр запрацював як новий.

 

При огляді дверей, було запропоновано змінити верхній циліндр Кале, який як відомо, немає жодного захисту від взлому. Клієнт зупинив вибір на Abloy Protec 2 (Аблой Протек 2) – фінський циліндр з дисковою системою та екстра-класом захисту. Фінські дверні вироби мають свою розмірну сітку, тому розмір циліндра потрібно підбирати індивідуально. Розміри знято, циліндр відповідного розміру зібраний та успішно встановлено.

Протектор захисний SL3Отже, на дверях клієнта наразі стоять два неприступні для злодіїв циліндри з різними системами – подвійний пін та дискова. Циліндри захищені броненакладками Mul-T-Lock SL3. При такому наборі “домушники” будуть обходити двері тільки візуально оглянувши. Оскільки, щоб їх відчинити без ключа, потрібно голосно шуміти електроінструментами не одну годину.

 

Зауважимо, що за консультації по телефону та біля дверей, “Локсмайстер” гроші не бере!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *