Якісний дверний дотягувач від «ЛоксМайстер Київ-Центр» встановлено в черговому офісі!

Відновлення повноцінної роботи офісів після карантинних обмежень та активне користування дверима через збільшення потоку співробітників та клієнтів спричиняє появу і деяких проблем. Насамперед мова йде про дотягувачі, коректна робота яких дуже важлива в літній період. Адже вчасно закриті двері забезпечують не лише збереження мікроклімату в приміщенні, а й економію електроенергії через менш активну роботу кондиціонерів.

Проте, як свідчить практика, не всі дотягувачі після вимушеного простою здатні вдало «пережити» карантин. Ось і черговий клієнт «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представник однієї з компаній м. Києва, звернувся до наших фахівців по допомогу у зв’язку з необхідністю замінити недорогий дотягувач на дверях офісу, який після карантину остаточного відмовився працювати та заклинив у напів-відкритому положенні.

Наші фахівці відразу приступили до роботи та після огляду поламаного дотягувча та надання детальних консультацій замовнику запропонували встановити ефективне й перевірене рішення – надійний дотягувач японського виробництва RYOBI® моделі D-1554 UNIV. Дана модель у лінійці японського виробника є універсальною та придатна до більшості дверей. Дотягувач RYOBI® D-1554 UNIV комплектується універсальною тягою, що дозволяє змонтувати його швидко.

Дотягувачі RYOBI D-1554 UNIV призначені як для внутрішніх, так і зовнішніх дверей та здатні коректно працювати в широкому діапазоні температур від -20°С до +45°С, що відповідає середньому температурному режиму України. Відрізняються вони й своєю надзвичайною надійністю, яка обумовлена ресурсом у 1 000 000 циклів. Важливо і те, що ця серія дотягувачів RYOBI має оптимальне співвідношення ціна/якість.

Тож після схвалення рішення клієнтом дотягувач було швидко та якісно встановлено фахівцями нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр», а клієнт залишився повністю задоволений не лише відмінними характеристиками та визнаною надійністю дотягувача RYOBI, а й оперативністю роботи наших фахівців.

Якщо вам треба встановити, замінити, налаштувати або відремонтувати дотягувач дверей – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

В нашому асортименті представлені дотягувачі для дверей двох провідних виробників світу: Ryobi (Японія) та Abloy (Фінляндія). Основними їх перевагами є: ресурс експлуатації не менше 500 тис. циклів, а в деяких моделях – 1 та 2 млн. циклів; малі габарити дотягувачів навіть при більших потужностях (для дверей більшої ваги). Наші фахівці не лише нададуть необхідні консультації, а й виконають усі необхідні роботи у найкоротші строки, щоб все дійсно працювало, як треба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *