ЯКІСНИЙ СЕРВІС ВІД “ЛОКСМАЙСТЕР НА ПОДОЛІ”

Магазин з монтажем «ЛоксМайстер на Подолі» є офіційним сервісним центром продукції Mul-t-lock (Ізраїль) та Аbloy (Фінляндія). Увесь спектр сервісних послуг – ремонт та профілактика  циліндрів, можливість перекодування їх під нові ключі; ремонт та профілактика висячих замків; виготовлення ключів; розробка та збирання систем «Майстер-ключ» та «Один ключ».

Крім того наш сервісний центр надає послуги по ремонту та профілактиці замкових виробів інших виробників. Адже будь-яке обладнання у процесі його активного використання, час від часу потребує сервісне обслуговування. Різні фактори ведуть до некоректної роботи тих чи інших приладів.  Тож треба реагувати на це і надавати вчасну сервісну допомогу. Інакше обладнання може бути зовсім зіпсованим і відновити його вже буде неможливим.

Наші фахівці мають більш ніж достатній досвід у галузі надання сервісних послуг по замкам та вхідним дверям. Тому добре знаються на замковій продукції і мають змогу знайти брак у роботі приладів, усунути його та відновити властивості їх подальшого використання.

Ми завжди можемо допомогти Вам розібратися з будь-яким питанням та проблемою, що виникли з вашими замками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *