Якісний та надійний дублікат автоключа – в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Карантинні обмеження, що діють у м. Києві та інших великих містах України, призвели до значного зростання частоти користування власними автомобілями. Тож до щоденного користування власними автомобілями повернулися навіть ті автовласники, які користувалися авто час від часу, як то кажуть, переважно для дачних поїздок. А коли авто у родині одне, а користуватися ним хочуть і чоловік, і дружина, виникає потреба у 2 комплектах ключів.

Саме така проблема виникла у нашого чергового клієнта, який звернувся до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням виготовити дублікат дублікат автомобільного ключа до автомобіля Ford Fusion для дружини.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» є провідним оператором з виготовлення дублікатів автомобільних ключів на правобережжі м. Києва. Наявність спеціального професійного обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) та бланків ключів дозволяє нашим фахівцям виготовляти дублікати як звичайних автомобільних ключів, так і складних ключів з транспондером у найкоротші строки. При цьому забезпечується не лише найвища якість дублікатів, а й усі норми щодо конфіденційності та безпеки, причому за цілком розумні гроші.

KEYLINE® – всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Спеціалізоване обладнання KEYLINE® – це оперативність, професіоналізм та якість у будь-яких питаннях щодо виготовлення ключів найрізноманітніших автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності. За потреби ми також можемо виготовити дублікати з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, здійснити ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Важливо і те, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом Української Локсмайстер Федерації – провідного об’єднання спеціалістів – локсмайстрів, що гарантує якість робіт та найвищий рівень конфіденційності.

Тож завдяки професійності та досвіду наших фахівців, а також наявності потрібного бланка новий ключ до автомобіля Ford Fusion  за замовленням нашого клієнта було виготовлено у найкоротші строки, чим він був надзвичайно приємно здивований. Після перевірки ключа в машині на спрацювання в замку запалювання ми відразу передали його задоволеному клієнту.

Якщо Вам потрібен дублікат автомобільних ключів – замовляйте їх виготовлення в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48! Довіряйте безпеку свого авто професіоналам! Ми завжди робимо це професійно, якісно та за доступною ціною, з урахуванням усіх ваших побажань. Спробуйте і переконайтесь самі. Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *