Якісний та оперативний сервіс, ремонт та виготовлення дублікатів ключа до замків MUL-T-LOCK® Omega – в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Незмінно високою популярністю серед клієнтів «ЛоксМайстер Київ-Центр» користуються замки MUL-T-LOCK® ITALY – дочірнього підприємства концерну MUL-T-LOCK.
Унікальною розробкою цієї компанії є силові замки OMEGA, що дійсно забезпечують надійність та якість найвищого рівня завдяки оптимальному поєднанню притаманної циліндровим замкам високої секретності (використовується 9-піновий механізм секретності) та максимальної захищеності від вандалізму сувальдних замків (секретний механізм знаходиться всередині дверей).

Силові замки OMEGA® – це продукти безпеки найвищого рівня, що мають декілька додаткових ступенів захисту:
– захист замкової щілини від будь-якого інструменту (відмичка, скручувач тощо) забезпечує розміщений в ній стрижень із загартованої сталі, який додатково захищає секретний механізм від свердління і слугує направляючою профілю ключа, що захищає від несанкціонованого його дублювання;
– найвищий клас безпеки за рівнем секретності;
– наявність так званих, моделей «Моноблоків» з незалежним системами замикання;
– можливість самостійного перекодування замка;
– контроль за виготовленням ключів;
– запатентовані замок і ключ.

Як зазначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», самі ключі мають дещо незвичну форму, проте є практичними, компактними і зручними в користуванні. Шарнірне з’єднання дозволяє легко прибирати стрижень ключа всередину його пластикової головки. У складеному вигляді ключ коротшає на 3 см, і стає не довше звичайного ключа від циліндрового замка.

Важливо і те, що конструкція даних замків дозволяє здійснювати перекодування і реалізацію системи оперативної зміни коду замка «Світлофор».
Отже, замки OMEGA, завдяки своїм експлуатаційним показникам і високому рівню безпеки, які гарантовані виробником MUL-T-LOCK® ITALY, забезпечують ультимативний захист доступу до об’єктів.

З метою придбання італійських силових замків MUL-T-LOCK® OMEGA®, їх сервісного обслуговування, ремонту та виготовлення дублікатів ключів звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на  Гоголівській, 48!

Всі замки OMEGA постачаються із карткою власника, яка містить унікальний код, за яким наш авторизований сервісний центр може у лічені хвилини виготовити дублікати оригіналів ключів. Тож ласкаво просимо в наш локсмайстер-центр!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *