Якість та комфорт. Реалізоване комплексне рішення на вхідних дверях.

Нещодавно в магазин “Локсмайстер Буковини” звернувся клієнт з проханням позбавити його від постійних проблем з зачинанням вхідних дверей. Другою потребою було встановити фурнітуру з гарним дизайном та щоб підходила до реставрованих дерев’яних дверей. Третя потреба – щоб це все забезпечувало надійний захист від зловмисників.

Наперед забігаючи скажу, що клієнт залишився задоволений нашою оперативністю, якістю виконаних робіт, дизайном та комфортною роботою встановленої продукції. Більше того, вибачався перед нами через недобросовісних майстрів інших послуг що перешкоджали вчасному виконанню робіт.

Отож, натомість страшних, поржавівших ручок невідомого азіатського виробника в яких захист відсутній ми установили захисну фурнітуру Rostex R4 чеського виробника з нержавіючої сталі та з третім класом безпеки (з чотирьох можливих).

Замість іржавого підклинюючого замка встановлено замок Mul-T-Lock 385 з загартованим корпусом замка, торцевою планкою з нержавіючої сталі та стальними ригелями.

Китайський циліндр з нульовою секретністю, який неодноразово був залитий маслом тільки для того щоб відчинити двері замінено на циліндр високого класу секретності Mul-T-Lock Interactive+. Даний циліндр має патентовану технологію “подвійного телескопічного піна”. Інтерактивний елемент забезпечує додатковий захист відмикання циліндру, а також унеможливлює несанкціоноване дублювання ключа. Присутня захисна пластина, що розташована на місці найчастішого перелому. Захист від висвердлювання забезпечують титанові стержні та загартований пін.

За скористання послугою комплексне рішення клієнт отримав п’ятивідсоткову знижку, а за встановлення нашими майстрами – додатковий рік гарантії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *