Якість замків у новобудовах.

У сьогоднішній статті ми розглянемо замки і замкову фурнітуру, що встановлюють забудовники у нових житлових комплексах. Якщо ми, наприклад, візьмемо сучасний багатоповерховий будинок, то він може вміщувати понад сотню квартир. До кожної з них встановлено вхідні двері. Так от, забудовники постійно економлять на дверях і замковій фурнітурі, встановлюючи дешеві і неякісні замки, так як якісні і високосекретні замки здорожують будівництво вцілому. У деяких випадках новим власникам потрібно замінювати двері повністю, у деяких – дверне полотно нормальної якості, і потрібно замінити тільки замки і фурнітуру.

Майстри мережі магазинів ЛоксМайстер мають неабиякий досвід у заміні дверних замків, фурнітури, секретних циліндрів.

Розглянемо останню нашу роботу.
До нас звернувся клієнт, який після переїзду захотів замінити замковий циліндр. Наш майстер оглянув двері і фурнітуру у замовника. Виявилося, двері встановлені від українського виробника, досить надійні. Замки і фурнітура були теж не в найгіршому виконанні! Замковий механізм – ізраїльський Mul-T-Lock із чотиристороннім замиканням. Дверна фурнітура – Rostex (Чехія). Циліндр – Vega (Ізраїль).

Циліндр Vega – це якісний циліндр, але бюджетного класу. Відразу було прийнято рішення про його заміну на більш секретний.

Встановлена фурнітура, як було сказано – Rostex. Але модель 807, яка не має протектора. Спеціалісти мережі ЛоксМайстер вкрай не рекомендують встановлювати фурнітуру без протектора! Циліндр обов’язково повинен бути захищений! Тому клієнту було проведено роз’яснення і запропоновано фурнітуру Rostex R1/R4. Ця модель аналогічна встановленій, тільки має протектор, що значно підвищує захист циліндра від механічного впливу!

Щодо циліндра. Клієнту проведено консультацію по наявних циліндрових системах, але він вирішив зробити вибір серед лінійки топових циліндрів – Mul-T-Lock MTL 800, Abloy Protec 2 або Keso 8000 Omega 2.

Було обрано Keso 8000 Omega 2. Це піновий циліндр, найвищого класу захисту, вироблений у Швейцарії. Патентована платформа, що надає максимальний рівень захисту Вашого майна.

Отож, підібрану продукцію було встановлено на двері. Маємо відмінний захист помешкання і задоволеного клієнта!

Звертайтеся до спеціалістів мережі магазинів ЛоксМайстер, і ми допоможемо Вам посилити безпеку Ваших дверей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *