Японські дотягувачі RYOBI врізного монтажу. Прихована потужність.

Іноді виникають ситуації, коли наявність дверного дотягувача йде всупереч з баченням дизайну полотна дверей і навколишнього оздоблення. В цьому випадку відповідь можна знайти в застосуванні дотягувачів прихованого монтажу.
Компанія RYOBI пропонує такі рішення для дверей різних розмірів і ваги. RYOBI пропонує повний ряд дотягувачів врізного монтажу для дверей від 2-го по 6-й клас, які сконструйовані компактними, надійними і міцними, під будь-які вимоги до дверей.

Інженери компанії стикнулись з проблемою мати тонкий корпус врізного дотягувача, який би одночасно витримував високий тиск, який утворюється всередині корпуса під час роботи.
Для виготовлення корпусів був застосований спеціальний алюмінієвий сплав R14 від RYOBI.
Це сплав з високим вмістом кремнію спеціально був розроблений компанією RYOBI для виготовлення блоків автомобільних циліндрів. Його унікальність полягає у високій міцності і низьким коефіцієнтом тертя.
Повне гідравлічне керування, точність виготовлення зубчастого механізму, в купі з регулюванням швидкостей і функцією BackCheck (гальма раптового відчинення), надають найвищий рівень можливостей, що містяться в якісному продукті. Це дає можливість використовувати його на протязі всього життя.
Таким вимогам відповідають японські дотягувачі серій CO-50 та COU-50, які були розроблені з урахуванням новітніх технологій дизайну і найвищим стандартам якості.

Представниками цих серій є дотягувачі СО-52, COU-53 та СО-152, COU-153.
Останні цифри 2 та 3 означають клас дотягувача. Тобто, максимальну вагу дверей, якими дотягувач може керувати. Це, відповідно, 45 та 65 кг.

Цифра 1 на початку означає, що дотягувач оснащений системою фіксації відчиненого стану.

Латинською літерою U позначаються дотягувачі зі зменшеною товщиною корпусу. Вони підходять для встановлення в більш тонкі двері.
Існує ще один тип дотягувача СОU-52Н, COU-53Н. Якщо літера U означає дотягувач зі зменшеною товщиною корпусу – 28 мм, то літерою Н позначаються моделі зі зменшеною шириною ковзної рейки – 23 мм. Щоправда, з-за тонкої рейки, у них відсутня функція фіксації відчиненого стану.
Проте, завдяки своїй конструкції, ці дотягувачі з успіхом можуть використовуватись для встановлення на легкі двері, наприклад, готелів. Тут функція фіксації відкритого стану не використовується.
При виборі дотягувача необхідно також брати до уваги сторонність відчинення дверей.
В будь-якому випадку, ми радимо вам звертатись за консультацією в найближчий магазин мережі ЛоксМайстер, а інсталяцію виробу довіряти професіоналам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *