INHOVA SPY SmartAir Wireless – просте рішення складних завдань безпеки

INHOVA by TESA® – це сучасні технології контролю доступу, яки не потребують ані програмного забезпечення, ані спеціалізованих систем керування замками, прості у встановленні, керуванні та повністю автономні. INHOVA by TESA® – це іспанська якість і надійність європейського рівня.


Замки INHOVA by TESA® – це  універсальне рішення для будь-якого готелю, як для обладнання номерного фонду, так і службової частини готелю. 


Електронний картковий замок SPY SmartAir Wireless (Іспанія) – сучасна розробка компанії TESA, в якій поєднані новітні технології безконтактної передачі даних з усіма перевагами замків на контактних носіях.

Дані замки забезпечують можливість побудови системи контролю доступу будь-якої складності з програмуванням відкривання дверей за часом, дням тижня, святковим дням, а функції антипаніки і електронної приватності (заборона доступу при знаходженні гостя в номері) дозволяють гнучко налаштовувати доступ в номерний фонд.

Вбудована пам’ять подій забезпечує зберігання до 1000 записів, а різні варіанти виконання і можливості установки з механічними замками інших виробників дозволяють встановити TESA® SmartAir практично у будь-які двері.

Сумісність з будь якими дерев’яними, металевими та профільними дверима та з більшістю механічних замків інших виробників забезпечують належний рівень захисту та безпеки.


Відразу після встановлення замка та прописування до нього карти користувача система готова до використання. Вже за кілька хвилин Ви готові до керування системою контролю доступу.

Обираючи INHOVA, Ви обираєте якість!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *