Інтеграція до сигналізації Аякс.

Всі вже знають про українського виробника систем безпеки – Аякс, і не тільки в Україні а й за кордоном. Системи безпеки Аякс включають пристрої та різного роду датчики (відкриття дверей, руху, диму, затоплення, розбиття скла), які зв’язуються між собою бездротовим захищеним від перехоплення способом. Зі смартфону ми можемо керувати сигналізацією та бачити події. Датчик руху до прикладу, при спрацюванні, навіть надішле вам фото. Аякс робить наш дім розумним, але не повністю.

Пристрої Аякс не можуть самостійно відчиняти двері. В цьому місяці до нас звернулась організація, керівники якої мали потребу керування відчиненням дверей власних кабінетів віддалено, через смартфон. Так, як в даних кабінетах вже стофть сигналізація Аякс, була потреба в інтеграції майбутньої системи контролю доступом в додаток Аякс.

Було встановлено наступне устаткування:

  1. Замок електромагнітний YLI YM-280N
  2. Дотягувач накладний RYOBI *1500 D-1504 DARK_BRONZE
  3. Блок безперебійного живлення СПВ BBGP-123
  4. Акумулятор СПВ FEP-127 Full Energy свинцево-кислотний
  5. Реле та Тривожні кнопки Аякс

Отже, замовники отримали можливість керувати з одного додатка зі свого смартфону, а також блокувати та розблоковувати двері з брелка-пульта. Також, під час монтажу у одного з керівників виникло бажання, щоб ззовні дверей була індикація. Якщо він в кабінеті і двері не заблоковані, індикація відсутня. Якщо двері заблоковані, індикація червоного кольору демонструє що в кабінеті ні кого немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *