Івано-Франківське УМВС купує сейфи у ЛоксМайстер®

Меблеві сейфи є невід’ємним засобом для надійного зберігання цінних речей. Недарма вони стають  все більш поширеними у приватних оселях та майже обов’язковими у кожному офісі. Меблеві сейфи є елементом must have і для більшості державних установ. До придбання такої важливої продукції зазвичай і громадяни,  і посадові особи ставляться відповідально – звертаються до професіоналів з безпеки.

У магазині мережі ЛоксМайстер® меблеві зламостійкі  сейфи вітчизняного виробника компанії «Паритет-К» купили для Івано-Франківського УМВС. Меблеві сейфи призначені для монтажу у шафах або інших меблях.

У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® можна придбати  сейфи стінного або напільного монтажу різного розміру.  Також можна придбати сейф із електромеханічним замком KNOCKN’LOCK (нок ен лок), який не має зовнішніх ознак замка, а замість ключа має брелок з кодовою панеллю.
 
Продукцію у ЛоксМайстер® купують відомі та авторитетні компанії і установи у різних містах України. Нам довіряють свою безпеку тисячі громадян, адже індивідуальний підхід та бажання задовольнити потреби кожного клієнта є для нас головним пріоритетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *