Ізраїльські двері RB-Doors – безпека і краса

Якщо Ви не звикли до компромісів у питаннях безпеки та високих технологій, тоді продукція всесвітньо відомого ізраїльського виробника дверей Rav-Bariach (Рав-Баріах) – RB-Doors®, представлена в мережі магазинів «ЛоксМайстер», саме для Вас. 

Багаторічні традиції і досвід, відповідність найвищим стандартам і застосування новітніх технологій у виробництві дозволили підприємству стати одним з лідерів на світовому ринку з виробництва вхідних дверей безпеки. Важливо і те, що двері RB-Doors® ще й красиві, тож легко стануть окрасою будь якого інтер’єру.
 
 
Варіативність дизайну забезпечується завдяки застосуванню декоративних накладок з вологостійкого МДФ, оздоблених якісними ізраїльськими ПВХ-плівками  Vinorit®, що є також дуже довговічними.
 
Отже, коли один з клієнтів магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» попросив встановити високобезпечні двері з накладками, які пасували б під внутрішній інтер’єр квартири, рекомендація фахівців була очевидна – тільки двері RB-Doors®.
 
Приклади декоративних накладок    Приклади декоративних накладок    Приклади декоративних накладок    Приклади декоративних накладок
 
Для того, щоб підкреслити вишуканий стиль, спеціалісти  магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували МДФ-накладки з патинуванням, а малюнок вибрав сам замовник. За безпеку дверей відповідають циліндри класу Extra Security MUL-T-LOCK® MT5+ і ABLOY® PROTEC2 та захисна фурнітура  ROSTEX® Astra у обробці «матовий хром», що органічно вписалась у загальний стиль дверей. Наш клієнт лишився повністю задоволеним запропонованим комплексним рішенням, і вся замовлена продукція безпеки: вхідні двері RB-Doors®, замкові циліндри та фурнітура – завдяки фахівцям магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» була оперативно встановлена, радуючи власника не лише першокласним рівнем захисту, а й вишуканим неповторним стилем!
 
 
Двері RB-DOORS® стали синонімом безпеки не лише для мільйонів споживачів у Ізраїлі – високобезпечні вироби постачають на п’ять континентів. 
 
Створення вхідних дверей RB-DOORS® – результат роботи понад 250 висококваліфікованих спеціалістів. Досвідчені конструктори та інженери з усього світу працюють над розробкою та впровадженням найкращих технологічних і дизайнерських рішень.
 
Виробничі процеси компанії Rav-Bariach відповідають вимогам міжнародних стандартів СI ISO 9001:2000, С. I. ISO 14001, С. I. OHSAS 18001. 
 
Серед останніх розробок заводу – вхідні двері RB-DOORS® із захистом не тільки від пострілів вогнепальної зброї, але й від потужних вибухів.
 
Відділ досліджень та розробок виробника вхідних дверей RB-DOORS® постійно вивчає потреби клієнтів і оперативно пропонує рішення для безпеки та стилю кожного помешкання.
  
Отже, RB-DOORS® – це не лише найкраща захищеність, а й вишуканий стиль, який завдяки широкому розмаїттю кольорів та обробок пасує до будь-якого інтер’єру. Завітайте в один з наших магазинів і переконайтесь самі!
 
Чому ми рекомендуємо двері RB-DOORS®:
 Найвищий рівень безпеки – захист від різноманітних видів атак;
 Випробування продукції на внутрішньому ринку виробника в умовах загострених воєнних конфліктів;
 Повний цикл виробництва на найсучаснішому заводському обладнанні; 
 Широкі можливості для декору; 
 Наявність на складі та можливість установки протягом 48 годин.  

 

 

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., забезпечуючи надійну роботу обладнання на довгі роки.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *