Ізраїльські двері RB-Doors від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – надійний та елегантний захист люкс-класу

Мабуть, ні у кого не викликає сумнівів той факт, що вхідні двері, встановлені у помешканні, мають бути міцними та надійними. Але, не дивлячись на це, по-справжньому якісної продукції на вітчизняному ринку катастрофічно не вистачає. І справа тут навіть не в ціні, адже значна кількість клієнтів готові платити високу ціну за умови, що якість та дизайн будуть справді на висоті. Варто враховувати і той факт, що окрім міцних дверей, надзвичайно важливим елементом є замки, фурнітура та циліндри.

Отже, якщо Ви шукаєте саме такі двері, як і черговий наш клієнт, який нещодавно звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр», на вул. Гоголівська, 48 – вважайте, що Ви на вірному шляху! Адже в нашому локсмайстер-ценрі представлені чи не найкращі сьогодні на світовому ринку продукції безпеки захисні двері RB-Doors® всесвітньо відомого ізраїльського виробника дверей Rav-Bariach (Рав-Баріах).

Двері RB-Doors® – це дійсно справжній синонім безпеки для мільйонів споживачів у Ізраїлі та по всьому світу.

Двері RB-DOORS® – це першокласний захист не лише від пострілів вогнепальної зброї та потужних вибухів, а й сучасний дизайн, завдяки чому двері оптимально впишуться у будь-яке помешкання.

RB-DOORS® не лише забезпечують надійний захист квартири від зламу за допомогою спеціальних пристроїв та інструментів: сокири, лома, електродрилі, автомобільного домкрата і т.п., а й дякуючи новітній конструкції, повністю виключають можливість демонтажу рами, яка бетонується при установці, полотна та пристроїв замикання із зовнішньої сторони.

Отже, RB-DOORS® – це справді найкраща захищеність світового рівня, причому доступна в «ЛоксМайстер Київ-Центр» за доволі демократичними цінами!

Тому рекомендація наших фахівців черговому клієнту з приводу вибору дверей була однозначна – найкращі двері безпеки RB-Doors® з циліндром класу Extra Security ABLOY® PROTEC2, а також захисна фурнітура ROSTEX® SOLID-PRO +.

Після погодження наші фахівці оперативно встановили усю цю продукцію. Отже, клієнт отримав найкращий захист, відмінний стиль, та впевненість у безпеці майна та помешкання, яку гарантують найкращі двері безпеки RB-Doors®!

Отже, якщо Ви бажаєте і собі встановити високобезпечні двері RB-Doors® – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір! У нас в наявності не лише двері, а й замки, циліндри фурнітура – усе необхідне, аби наші клієнти були впевнені у безпеці свого помешкання та майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *