Як правильно обрати сейф

 

З цим питанням до нас часто звертаються наши клієнти. Сейфів на ринку багато, а от яки вони бувають, для чого, пересічному громадянину визначити інколи дуже важко.

Локсмайстер на Подолі допоможе розіьратись у цьому питанні. Отже потрібно почати с того, що треба визначитись з приміщенням, тобто куди потрібен сейф: приватний дім, офіс або кантора, квартира або професійне зберігання цінностей ( тобто банк)

Друге питання це можливості монтажу та місце куди планується розташувати сейф. Тут треба звернути увагу на те що  найкращій з точки зору безпеки це монтаж сейфу в стіні або підлозі, коли сейф після монтажу є одним цілим зі стіною та немає виступів над поверхнею.

  

Наступне, що потрібно визначитись це спосіб відкривання сейфів. Що буде для Вас зручніше в користуванні : ключ від механічного замку, механічний кодовий замок ( тобто код набирається не кнопками а поворотом дискового механізму), електронні кодові замки коли цифровий код набирається на клавіатурі, або на брелку. Є сейфи з замками на відбиток пальцю. Тут звісно що не останню роль у виборі для споживача складає ціна сейфу

Четвертий фактор який визначає вибір сейфу – це мета з якою купляється сейф. Зараз неабияким попитом користуються сейфи для зброї. Майже у кожній компанії, офісі, юридичній канторі, туристичному агентстві… тощо бухгалтерські документи, угоди з клієнтами, дозвільні документи на діяльність зберігаються у офісних, меблевих  сейфах.

Тут ще визначаємось який обсяг цінностей необхідно безпечно сховати, це буде впливати на розміри сейфу.

Локсмайстер на Подолі рекомендує особливо ретельно звернути увагу на репутацію компанії виробника сейфу, термін існування виробника, яки використовує запірні механізми у своїх конструкціях, чи супроводжується сейф гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

І головне, що ми завжди рекомендуємо,не звертайтесь до випадкових людей за установкою. Бо це якісний монтаж це 50 % якості продукту, тому підбирати майстрів яких ви впустите в вашу оселю треба з 100% впевненістю у надійності компанії яка надає такі послуги.

Отже, вдалого Вам вибору сейфу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *