Якісний дотягувач – запорука довгого життя дверей.

Дверний дотягувач є надзвичайно важливим елементом дверної конструкції. І якщо в квартирах дверні дотягувачі поки що зустрічаються доволі рідко, то в приміщеннях фірм, установ та організацій різної форми власності дотягувач – вже звичний елемент інтер’єру. 

В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент різноманітних дотягувачів як для приватних, так і корпоративних клієнтів провідних світових виробників: RYOBI® (Японія) та ABLOY® (Фінляндія). 
 
 
Японська корпорація RYOBI (ріобі) – світовий лідер у виробництві дверних дотягувачів. Високоточні механічні компоненти, що використовуються при виробництві, та досконалі технології лиття забезпечують неперевершену надійність і тривалий термін експлуатації. Дотягувачі RYOBI® – найкраще втілення легендарної японської якості, ергономічності і промислового дизайну. 
 
Компанія ABLOY Oy (аблой ой) – один із найбільших світових розробників і виробників дверних механічних та електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури та компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність та безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy підтверджена понад 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку. Торговельна марка ABLOY® – це   синонімом надійності та високої якості у більш ніж 70 країнах світу.
 
 
Попит на дану продукцію безпеки стабільно зростає, тому дуже часто наші клієнти запитують, що таке дверний дотягувач та для чого він потрібен.
 
Отже, дверний дотягувач (англ. Door closer) – це механічний пристрій, призначений для автоматичного закривання відкритих дверей. Застосування дотягувача значною мірою зменшує знос дверних петель і іншої дверної фурнітури. Дотягувачі обов’язково встановлюються на дверях, обладнаних системою контролю доступу, на протипожежних та евакуаційних дверях, на вхідних дверях.
Дотягувачі забезпечують надійне закривання дверей. За способом монтажу дотягувачі поділяють на верхні (накладні), підлогові і приховані (врізні). Врізні дотягувачі, в свою чергу, можуть монтуватися в дверне полотно, в дверну коробку або в підлогу. Тому у клієнтів виникає питання, як правильно обрати дверний дотягувач.
 
Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» (м. Київ) при виборі дотягувачів насамперед радять  звертати уваги на такі фактори, як вага дверей і ширина дверного полотна. Адже важкі двері з широким дверним полотном необхідно оснащувати потужним дотягувачем. Сам  дотягувач і тягу необхідно встановлювати в суворій відповідності з рекомендаціями виробника. 
 
Не менш важливим фактором є інтенсивність експлуатації та вплив зовнішнього середовища: температурний режим, наявність протягів та системи кондиціювання повітря. Незважаючи на те, що існують термостабільні варіанти дотягувачів, зокрема, фінської компанії ABLOY®, розраховані на широкий діапазон робочих температур, термін служби будь-яких дотягувачів можна істотно підвищити, якщо відповідно до сезону регулювати швидкість закривання. 
 
Високоякісні дотягувачі, зокрема, RYOBI® та ABLOY®, мають в своєму арсеналі таку функцію, як гальмо відкривання (англ. Back Check, BC) – додатковий гідравлічний контур з власним регулюванням, який обмежує максимальну швидкість відкривання дверей. Ця функція не дасть дверям відкритися з небезпечно високою швидкістю при різкому пориві вітру або під впливом різких дій людини, не дозволяючи двері вдарити по стіні або опинився в «зоні ураження» людині. Ця функція фахівцями магазину «ЛоксМайстер на Подолі» настійно рекомендується для застосування на всіх зовнішніх дверях та є обов’язковою за наявності сильних вітрів або протягів.
 
Важливою функцією є і фіксація відкритого положення дверей (англ. Hold Оpen). Вона представлена у моделях RYOBI®: DS-1554, DS-2055, 2550, 3550  та інших. Адже періодично виникає необхідність тримати двері відкритими, наприклад, для переміщення великогабаритних предметів або для провітрювання, при високому трафіку відвідувачів. Обов’язковий цей функціонал на входах, які використовуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, наприклад, в медичних установах. 
 
 
Зручним є також окреме регулювання  «дохлопу» – регулювання швидкості закривання в діапазоні кутів від 15 до 0 градусів. Ця функція необхідна для дверей з ущільнювачем та з електромеханічним накладним замком. Прискорений рух в зоні «дохлопу» дозволить надійно захистити замок без шкоди для комфорту і безпеки руху в основній зоні.
 

 

Отже, функціонал сучасних дотягувачів доволі широкий, тому найкращим рішенням для правильного вибору буде звернутися до фахівців мережі магазинів «ЛоксМайстер», які завжди готові допомогти обрати модель, що якнайкраще відповідатиме саме Вашим потребам.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *