Кам’яний шпон для декорування інтер’єрів будинків та декоративних виробів.

Цікавим та креативним  дизайнерським рішенням – є декорування інтер’єру будинку та декоративних виробів кам’яним шпоном SlateStone. Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун) – це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного спресованого каменю на окремі плити, товщиною 1-2 мм. Цей унікальний за своїми властивостями матеріал поєднує в собі природну красу, витримку до високих експлуатаційних навантажень та екологічність матеріалу.

Так, дізнавшись про наявність кам’яного шпону та його властивості на сайті http://www.spv.ua , до нас звернулася сім’я дизайнерів, які мали бажання оздобити стіну та меблі помешкання. Менеджери магазину ЛМ Буковина надали дизайнеру каталог зі зразками кам’яних порід, відповідно до якого клієнт обрав фактуру та колір , які йому сподобалися. Клієнт також дізнався про можливість оздоблення дверей, ванних та душових кімнат даним матеріалом.

Слід зазначити про незвичне бажання клієнта оздобити частину інтер’єру будинку кам’яним шпоном з підсвіткою. Таке дизайнерське рішення також є можливим при використанні цього унікального природного матеріалу.  Після покупки клієнт ,задоволений вибором, подякував працівникам магазину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *