Кам’яний шпон – ідеальний природний матеріал для оздоблення – в магазині Локсмайстер на Печерську

Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун) – це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід (природного спресованого каменю) на окремі плити, товщиною 1-2 мм.

 

Залежно від призначення основою для сланцевого каменя може слугувати скловолокно та текстиль. Кожна облицювальна плита унікальна у своєму роді, оскільки зберігає в собі малюнок масиву сланцю, з якого виготовлена.

Завдяки своїм універсальним властивостям, листи кам’яного шпону  SlateStone® використовують для оздоблення будівель, інтер’єрів, при виготовленні меблів, виробництві дверей та декоративних виробів. Довговічність і зносостійкість матеріалу дозволяють застосовувати його для декорування приміщень з високим експлуатаційним навантаженням, а при обробці захисною речовиною кам’яний шпон стає стійким до вологи, що дозволяє використовувати його навіть у ванних кімнатах.

Окрім того, своєрідність забарвлення та текстури сланцевого шпону дозволяє широко використовувати його для облицювання балконів, огорож, парканів та навіть сходів і перил. Кам’яний шпон – екологічно чистий матеріал. Сланцевим шпоном нерідко прикрашають альтанки, він стане гармонійним доповненням садів та парків. Декоративні плити кам’яного шпону можна використовувати як для офісних приміщень, так і для облицювання фасадів котеджів та заміських будинків, надаючи інтер’єру неповторний естетичний вигляд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завітайте в магазин Локсмайстер на Печерську. У нас наявний кам’яний шпон за привабливою ціною. Ви зможете ознайомитися з матеріалом, побачити його встановленим в живу на фасаді і дверях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *