Камм”яний шпон (SlateStone) новий крок у оздобленні приміщень

Локсмайстер на Подолі радий запропонувати своїм клієнтам  новий сучасний природній матеріал.
Зразки матеріалу можна подивитись м салоні магазині за нашою адресою м. Київ вул. Братська 10/10.         
Кам’яний шпон SlateStone (Слейтстоун) – це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного спресованого каменя на окремі плити, товщиною 1-2 мм.


Розщеплення порід здійснюється за унікальною запатентованою технологією. В залежності від призначення, основою для сланцевого каменю може служити скловолокно та текстиль. Кожна облицювальна плита унікальна в своєму роді, оскільки зберігає в собі малюнок масиву сланцю, з якого вона виготовлена.
Простий лист з таким каменем виглядає досить ефектно, але у вашому інтер’єрі це просто затамувавши подих!
Даний камінь можна застосовувати в будь-якому інтер’єрі: готелів, офісів, ресторанів, заміських дач і нарешті навіть у власному будинку.
Адже завдяки своїм універсальним властивостям – мала вага і товщина, а також можливої основі з текстилю – висока гнучкість, листи кам’яного шпону використовують для обробки будівель, інтер’єрів, при виготовленні меблів, виробництві дверей і декоративних виробів. Довговічність і зносостійкість матеріалу дозволяють застосовувати SlateStone для декорування приміщень з високим експлуатаційним навантаженням, а при обробці захисною речовиною кам’яний шпон стає стійким до вологи, що дозволяє використовувати його навіть у ванних кімнатах.
А застосовуючи камінь на спеціальній прозорій основі ми можемо отримати гарний віражних ефект. Особливо якщо встановити за каменем світильники:
В результаті ми отримуємо широкі інноваційні можливості для дизайну, декору інтер’єрів та екстер’єрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *