Хороші замки обов’язково забезпечені сервісом(частина 2)

Ми живемо в стрімко мінливому світі – події останніх місяців це яскраво продемонстрували. Неможливо бути готовим до всіх складнощів, проте прагнути до цього треба. Тому, в ваших дверях повинні стояти хороші замки. І головною ознакою хорошого замку зараз є простий факт-чи забезпечений сервіс вашого замку в регіоні проживання.

 

Під сервісним обслуговуванням ми маємо на увазі наступне:

патентована платформа ключа
можливість оперативного Виготовлення дублікатів ключів
можливість перекодування замка під новий ключ, в разі втрати старого
можливість збирати кілька замків під Один ключ
можливість організації декількох замків в систему з різною ієрархією ключів
спадкоємність різних платформ у часі

 

Продовжуємо розбирати тези на користь систематизації хороших замків.

Можливість збирати кілька замків під Один ключ. Припустимо, у вас є кілька дверей і немає бажання носити з собою цілу в’язанку ключів до цих дверей – на допомогу приходить система “Один ключ”. Якщо на кожну з цих дверей встановити однотипні замки і замки забезпечені відповідним сервісом – можна зробити так,  що кожні свою двері ви будете відкривати загальним для них ключем. Наприклад, у вас є квартира, комора, гараж і дача за містом, а також офіс. У звичайному випадку, у вас щонайменше буде 5 різних ключів, а застосувавши, наприклад, набір замків на базі циліндрів Мультлок MTL600, можна відкривати всі ці приміщення одним єдиним ключиком, який завжди при вас. Погодьтеся, йдучи, закрити квартиру ми забуваємо не часто (а значить і ключ з собою забираємо), а приїхати на дачу, відмахавши 20-30 км і з’ясувати,  що ключ від неї залишився вдома буде кілька прикро. Система” Один ключ ” допоможе звести кількість прикрощів до мінімуму.

Можливість організації декількох замків в систему з різною ієрархією ключів. Подальший розвиток системи “Один ключ”. Основна відмінність-додавання всередину системи ключів, які підходять до окремих дверей і підгруп дверей всередині системи. Таким чином, у власника системи залишається головний ключ, який відкриває будь-які двері, а у користувача з обмеженим доступом буде ключ, що підходить не до всіх дверей системи. Наприклад, ваш ключ відкриває квартиру, комору, гараж, офіс і дачу і дачу, а ключ вашої дитини – тільки, квартиру і комору. Зовсім нема чого йому мати доступ зі своїм ключем до вас в офіс або гараж – на цей випадок можна завести окремі Ключі. Потрібно відправити сина з дорученням на дачу – ключик від дачі видається на початку квесту і вилучається по його завершенню.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *