Київський академічний Молодий театр

«Усе те, що відчуває наша душа у вигляді неясних, невиразних відчуттів, театр подає нам у гучних словах та яскравих образах, сила яких вражає нас.»
 
Йоганн Міллер
 
Коли щоденні турботи, смуток, невпевненість та недомовленість беруть серце у лещата, усі ми починаємо шукати місце, де бодай хоч на деякий час змогли би зупинитись, щоб насолодитись істиною, талантом та творчістю. Таким місцем натхнення є Київський академічний Молодий театр, що знаходиться в самому серці Києва. Він живе своїм театральним життям на вулиці Прорізній 17 та постійно тішить киян й гостей міста новими виставами.
 
Нещодавно ЛоксМайстер на Подолі провів низку робіт для Молодого театру з поліпшення безпеки та умов перебування для відвідувачів та майна закладу. На вхідні двері був встановлений японський дотягувач Ryobi (ріобі) D-3550 BC/DA UNIV (М505 ВC/DА), що управляє відчиненням та зачиненням високо габаритних дверей з інтенсивною експлуатацією. Також були замінені замки та циліндрові механізми на Mul-T-Lock, які посилюють безпеку та зручність використання.
 
Локсмайстер на Подолі вже отримав певну репутацію, виконуючи обслуговування будівель культурного призначення. Нашу продукцію можна бачити на фасадах Київського оперного театру, театру ім. Лесі Українки, театру ім. Івана Франка та інші.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *