Київський БЦ «СЕНАТОР» відтепер оснащений системою антипаніки та СКД

Громадські об’єкти з великою відвідуваністю – торгові та бізнес-центри, гіпермаркети, заклади культури: театри, музеї, кінотеатри тощо, зобов’язані піклуватись про комфортне та безпечне перебування відвідувачів на об’єкті. Саме тому на таких крупних об’єктах стратегічно важливі двері часто обладнуються системами контролю доступу та антипаніки. Перше – розмежовує доступ персоналу до приміщень залежно від рівня їх авторизації, друге – забезпечує безперешкодну евакуацію гостей у разі виникнення надзвичайних ситуацій чи пожежі.
 
Не виключенням став і новий бізнес-центр «Сенатор» на вулиці Володимирській, 101. Менеджери з роботи на об’єктах магазину «ЛоксМайстер на Подолі» завершили роботи з організації точки контролю доступу та обладнали двері центру системою антипаніки від нідерландської компанії NEMEF® – європейського лідера у галузі виробництва обладнання для протипожежних дверей та еваковиходів.
 
Система антипаніки від нідерландської компанії NEMEF® (Немеф)
 
Таким чином, ззовні двері безпечно зачинені за допомогою замка і жоден неавторизований користувач не отримає доступ до приміщення без наявності ключа. А зсередини, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, співробітники та гості центру можуть без перешкод полишити приміщення завдяки роботі пристрою антипаніки, що відчиняє двері простим натисканням на ручку.
 
Звертаючись до мережі «ЛоксМайстер», Ви можете не лише придбати продукцію безпечного замикання та контролю доступу, але й замовити цілий спектр супровідних послуг майстрів: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *