Ключ до дверей у твоєму смартфоні!

Інноваційний зчитувач AY6255BT ROSSLARE – це ідеальне рішення для доступу до дверей СКД без використання фізичного ключа.

Застосовується як зсередини, так і ззовні приміщення з контролерами Rosslare і контролерами інших виробників, які підтримують інтерфейси Wiegand або OSDP. Має пластиковий корпус, який є герметичним і стійким до погодних умов та ультрафіолету. Робочий діапазон температур: -20 … +60 °С.

Клас захисту: ІР68 ( 6 – повний захист від проникнення пилу всередину; 8 – допустиме занурення під воду на глибину більше 1 метра тривалістю до 30 хвилин, при цьому пристрій може працювати).

Підтримка трьох типів облікових даних:

-Rosslare BLE (Bluetooth Low Energy)-ID;

-Rosslare NFC-ID;

-13,56 МГц RFID безконтактний UID.

З встановленим на мобільний пристрій (смартфон) спеціального додатку Rosslare BLE-ID™ смартфон перетворюється у віртуальну карту доступу з максимальною відстанню зв’язку зі зчитувачем до 12 метрів.

Продукція контролю доступу Rosslare виготовляється з використанням інноваційних технологій для забезпечення високого  рівня безпеки.
Мережа магазинів з монтажем “ЛоксМайстер” пропонує цілий ряд сучасних рішень, пристосованих до будь-якої галузі, відповідаючи кожному виклику контролю доступу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *