Ключ з безключовим доступом KeylessGo на Mitsubishi Outlander.

ЧЕРНІВЦІ – ЛОКСМАЙСТЕР БУКОВИНА

В ЛоксМайстер Буковина, що на Шевченка 52, виготовлено автомобільний ключ з безключовим доступом KeylessGo до автомобіля Mitsubishi Outlander Sport 2013 року виробництва.

Особливості:

  1. авто пригнане з США;
  2. в пристроях замикання та імобілайзері (засіб проти викрадення) використана сучасна система безпеки KeylessGo- ключ з безключовим доступом;
  3. додатковий, прихований, аварійний ключ в корпусі вимагає фізичної нарізки леза;
  4. кожне авто потребує попереднього вивчення особливостей розташування ОБД-роз’єму та слоту для ключів.
два ключі KeylessGo на Mitsubishi Outlander

 

прописка KeylessGo

 KeylessGo – система комфортного відчинення та заведення двигуна авто, що передбачає наявність ключа з безключовим доступом. Тобто ключ не обов’язково витягувати з кишені, головне мати при собі, або ж біля панелі приборів. І тоді, двері можна відчиняти кнопкою на ручці дверей, або просто при наближенні до дверей. А заводити – натискаючи кнопку на панелі “Старт/Стоп”.

Через одну годину, власник Outlander поїхав додому з двома ключами. І вже не переживатиме, що загубить чи зламає останній ключ. Наявність двох ключів додає зручності, коли авто використовують двоє водіїв. Як би то не було, їздити з одним ключем – це найгірший варіант.

Цього тижня, зробили ще ключ до Opel Vivaro 2007 року: прописали транспондер до імобілайзера авто, пульт до центрального замка та наточили лезо ключа. І це все в одному місці, в одного майстра і за півгодини.

ключ до Opel Vivaro

Звертайтесь за контактами.


Нижче статті по попереднім автоключам:

Ключ-карта до авто Renault Scenic II

Ключ до Honda Civic.

Чергова партія автоключів.

Автоключ до Вольксваген Гольф 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *