Коли ти маєш рушницю та натхнення.

В теперішні буремні часи багато хто має бажання та змогу буквально озброїтися вогнепальною зброєю. І це можна тільки вітати, оскільки за статистикою розвинених країн Заходу, там де населення здатне себе захистити від злодіїв власними силами та власною зброєю – значно менша кількість пограбувань, вторгнень на приватну тереторію ті й інших злочинів, в першу чергу спровокованих вразливістю жертви відносно можливостей зловмисника. Проте, зброє, це сила, поруч із якою іде велика відповідальність. Чи не першою вимогою до оселі, де зявиться зброя – наявність обладнаного місця зберігання, а простіше кажучи – сейфа для зброї. Саме такі сейфи можна придбати в магазинах мережі ЛоксМайстер – від спеціалізованого провідного виробника – компанії Паритет.

Або – якщо мати натхгнення та можливість – навіть зробити власноруч чи під замовлення – оснастивши той сейф придбаними в нас замками. Адже надійний замок для вхідних дверей не менш вдало може працювати в дверцятах сейфа.
Саме за гарним замочком і звернувся до Дніпровського ЛоксМайстра один із наших постійних клієнтів. Маючи багаторічний досвід використання нашої продукції у власному помешканні, його дії цілком закономірні.

Оскільки у своїй діяльності чоловік професійно працює з металом, то й для своїх потреб вирішив спроєктувати та виготовити сейф у власному цеху. Тож, провівши приблизно годину у нашому гостинному офісі за приємною розмовою із обізнаним фахівцем, Віталій полишив нас із чітким розумінням, який саме замок буде замикати дверцята залізного ящике, де зберігатиметься його небезпечна “лялечка” – рушниця, з котрою він регулярно виїжджає на стрілецький полігон. І Звісно це буде козирна комбінація корпуса замка Мультлок, циліндра аблой протек 2 та міцної захисної урнітури Дісек. Все дуже просто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *