КОЛИ ВАШ СМАРТФОН СТАЄ РОЗУМНИМ КЛЮЧЕМ !

Набридло постійно носити з собою механічні ключі від дому (офісу), хочете їх позбутися? …у нас є для вас рішення! Вам потрібен смарт замок NUKI 3.0 Pro !

Це електронний контролер, який максимально спростить ваше повсякденне життя. З цим приладом ви зможете відкривати потрібні двері за допомогою вашого смартфону, або ж електронного коду чи то пульта дистанційного керування. І головне… ви забудете про ключі. Як ви того і бажали !

Смарт замок NUKI 3.0 Pro перетворить ваш замок на дверях у цифрову систему доступу… а ваш смартфон  стає «розумним» ключем !

 

До того ж цей високоякісний електронний контролер має інтегрований WiFi модуль, завдяки якому ви зможете керувати смарт замком  з будь-якої точки світу.

По встановленню теж заморочок не буде…  в ваших дверях нічого міняти не потрібно, для того щоб встановити цей смарт замок. Достатньо буде встановити його на існуючий циліндр замка через адаптер.

А тепер розумний Смарт замок NUKI 3.0 Pro буде автоматично відкривати ваші двері, коли приходите додому, та надійно буде закривати , коли ви йти з дому. А ваш смартфон буде завжди в кішені !

У вас є повний контроль та керування замком Смарт замок NUKI 3.0 Pro у любий час та з будь-якого місця де є інтернет покриття !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *