Колись ми залишали ключ під килимком (частина 1)

Це було так давно, що не всі вже й згадають . За часів, коли дерева були великими була така методу-залишати ключ від квартири під килимком перед вхідними дверима в житло. Причини у кожного були свої і ось кілька з них, які швидко приходять на розум:

– якщо ключів на всіх мешканців не вистачає

– якщо чекаєте родичів у будні серед тижня, а самим треба на роботу

– якщо побоюєтеся, що молодшенький-дошкільник, бігаючи десь на вулиці втратить

і т. д.

Часи з тих пір круто змінилися, і така чревата візитом непроханих гостей-домушників, а потреба в передачі ключів третім особам без прямого контакту нікуди не поділася. І що робити, якщо немає надійної людини, кому можна доручити цю операцію? На це питання ми відповімо в декількох найближчих нотатках.

 

Порада від Локсмастера номер 1-Сейф VIRO 4259 з механічним кодом.

VIRO 4259
сейф VIRO 4259 для зберігання ключів

Технічно, це невелика міцна скринька, яка монтується, наприклад, поруч з дверима квартири, будинку, кабінету, підсобного приміщення і відкривається при наборі кодової комбінації. Йдучи, ви вкладаєте ключі в цю скриньку, встановлюєте код відкриття і повідомляєте його адресату –  сучасні способи комунікації дозволяють це робити легко і зручно.

В європейських країнах подібні сейфи знаходять найширше застосування-особливо в сфері бізнесу по здачі апартаментів в короткострокову оренду. Підготовлене до прийому гостей житло закрито на ключ, ключ поруч з дверима в шухлядці, майбутній постоялець оплачує послуги проживання за допомогою банківської карти через Інтернет, а у відповідь отримує код від сейфа, де ключі від квартири лежать – просто, практично, зручно. І найголовніше-ціна такого пристрою досить демократична.

А в наступній замітці ми розповімо про більш технологічно просунутих способах передачі ключа.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *