Комфорт і безпека приватного будинку з брендами MUL -T- LOCK® і RYOBI®

Днями у Чернівцях у магазин «ЛоксМайстер Буковина» звернувся власник приватного будинку, Олександр, який вирішив обладнати своє житло системою «Один ключ». Дана система покликана не просто захищати будинок від вторгнення сторонніх осіб, але й упорядкувати доступ до приміщень в межах будови. До того ж система «Один ключ» робить непотрібним використання громіздких зв’язок ключів, так як один ключ може відкривати одну, декілька або всі, об’єднані в систему двері. Таким чином, кілька дверей в будинку були укомплектовані замковими циліндрами ізраїльського виробництва MUL-T-LOCK®, які перекодували під потреби системи «Один ключ».
 
Також Олександр побажав встановити на вхідних і деяких міжкімнатних дверях дотягувачі відомого японського виробника RYOBI® моделі 8853BC. У цілому, в будинку було встановлено 12 одиниць дотягувачів. Для чого потрібні дотягувачі? Дверні дотягувачі керують закриттям дверей та захищають замки і дверні конструкції від пошкодження. Тому дуже важливо ретельно підібрати дотягувач згідно класу та максимальної ваги дверей. Важливо, щоб це зробив професіонал. Крім зручності та безпеки, важливу роль відіграє і дизайнерська складова, адже дотягувачі бувають різних кольорів (білий, сірий, коричневий) і повинні гармоніювати з інтер’єром приміщення, щоб не випадати з загального стилю. Варто відзначити, що в мережі «ЛоксМайстер» з’явилася новинка для скляних дверей – підлогові дотягувачі RYOBI®, відео з інсталяцією ви можете переглянути в розділі «Відеорелізи».
 
 
Усі дотягувачі RYOBI® та циліндри MUL-T-LOCK® Classic майстри магазину «ЛоксМайстер Буковина» встановили за один день. Власник Олександр залишився задоволений результатом, і поділився своїми думками після завершення робіт: «Магазин і майстрів для проведення монтажу продукції безпеки обирав за порадою знайомих, звернув увагу й на позитивні відгуки в інтернеті. Зараз в Україні непростий час, саме зараз варто серйозно задуматися про безпеку своєї сім’ї та дому. Про комфорт свого будинку я вже подбав і дуже радий цьому рішенню. Рекомендую кожному звернути увагу на безпеку власних осель».
Наостанок кілька корисних порад, які допоможуть продовжити «життя» дотягувачам. Головне, не потрібно заважати дотягувачам робити свою роботу.
 
Не рекомендується:
– «Допомагати» двері закриватися швидше або повільніше (тягнути або притримувати);
– Підкладати під двері будь-які предмети (зазвичай, коли заносять або виносять речі) – для цієї мети є спеціальні моделі дотягувачів;
– Вішати предмети на двері або на штанги дотягувача.
 
Більш детальна інформація про види та функції дотягувачів знаходиться на нашому сайті в розділі «Дотягувачі».
 
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *