Компанія «Клас і К» користується перевагами СКД від мережі «ЛоксМайстер»

Система контролю доступа (СКД)Нещодавно фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» допомагали організувати систему контролю доступу (СКД) на ТОВ «Клас і К» – потужного дистриб’ютора продовольчих та непродовольчих товарів у Чернівецькій області.
 
Перед керівництвом компанії «Клас і К» постала потреба обмежити доступ сторонніх осіб до касового відділення. Представники компанії вирішили довірити цю проблему професіоналам галузі безпечного замикання – фахівцям з магазину «ЛоксМайстер Буковина» у Чернівцях. Після звернення та окреслення задач, фахівці магазину виїхали на об’єкт, де було проаналізовано ситуацію та запропоновано побудувати систему контролю доступу (СКД) на основі електромеханічної защіпки Eff Eff 115 (Німеччина) та радіоконтролерів. Радіоконтролери надають можливість відкривати двері дистанційно натиском кнопки спеціального брелока.
 
На захисті касового відділення були встановлені двері з багатоспрямованим ізраїльським замком MUL-T-LOCK® 267 (Мультилок) з циліндром у профілі 7х7 та комплектом захисної дверної фурнітури ROSTEX® 802 (Ростекс). Для комфортного відкриття та керування дверима був встановлений японський дотягувач RYOBI® D-1554 (Ріобі). І на останок, фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» встановили для СКД блок безперебійного живлення, який буде підтримувати коректну роботу системи у разі зникнення живлення на об’єкті.

Звертайтесь до професіоналів мережі магазинів «ЛоксМайстер»! Ми радо допоможемо вирішити будь-яке питання з безпеки рухомого та нерухомого майна, а також розмежування та координації доступу на об’єктах.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *