Комплексне рішення для вхідних дверей.

До одного з наших магазинів “ЛоксМайстер”, звернувся клієнт із проханням замінити дверні ручки на вхідні двері. Під час консультації нашими фахівцями виявилось, що йому потрібні надійні та стійкі ручки від взлому, оскільки ходять по під’їздах крадії і крадуть ручки із дверей. Для того, щоб підібрати якісні ручки, нам потрібно було його замок, щоб подивитись чи кріплення підійде під його замок. Коли клієнт приїхав із своїм замком виявилось, що його замок погано працює (замикати – замикав, а відчиняти – не завжди). І також клієнт побажав замінити свій старий циліндр (личинку, серцевину, вставку).

Отож, після такої плідної консультації, йому було запропоновано та продано наступне комплексне рішення:

  1. Фурнітура захисна ROSTEX R1/R4 R fix-mov.
  2. Замок врізний SANTOS 1-WAY DIN 985 PB UNIV BS45мм 85мм SP.
  3. Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KK INTEGRATOR 71 NST 31×40. 

 

Фурнітура захисна ROSTEX R1/R4 R fix-mov

Фурнітура захисна ROSTEX R1 до основних замків для вхідних металевих, дерев’яних та профільних дверей товщиною 38-55 мм з можливістю подовження до 100 мм (комплекти подовження замовляються окремо).

З-й клас безпеки. Матеріал: нержавіюча сталь.

Плата, що захищає корпус замка. Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання. Кріплення – болти М8.
Обробка титан PVD, має яскраво жовтий колір та поліровану поверхню.

Найстійкіша обробка до подряпин та впливу зовнішнього середовища. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.

 

Замок врізний SANTOS 1-WAY DIN 985 PB UNIV BS45мм 85мм SP

Основний замок Santos Sash Lock 3-ї серії має захисну загартовану пластину механізму замка.

Сумісний із захисною фурнітурою ROSTEX 3 та 4-го класу безпеки та іншою захисною фурнітурою стандарту DIN. Конструкцією корпуса замка Santos Sash Lock 3-ї серії передбачена можливість встановлення натискної ручки “під розетку” на стяжних гвинтах.

Mіжцентрова відстань 85 мм. BackSet 45 мм. Глибина корпуса 73 мм. 3 сталеві ригелі Ø 14 мм.

Вихід ригелів 21 мм. Реверсивна заскочка. Сторонність – універсальний (правий/лівий). Tорцева планка: обробка – матова латунь. Комплектація: замок, зворотна планка.

 

 

Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KK INTEGRATOR 71 NST 31×40.

Патентована ключова платформа INTEGRATOR. Піновий циліндр класу High Security на базі 7х7, в якому застосовується пін спеціальної форми. Ключ відкриває звичайний циліндр 7х7, але ключ 7х7 не відкриває циліндр INTEGRATOR. Має підвищені можливості щодо мастерізації циліндрів. Комплектація: циліндр, 5 ключів, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, пластикові кольорові вставки в ключ.

 

Отож, звертайтесь до магазинів “ЛоксМайстер”. І вам підберуть ваше ідеальне комплексне рішення безпеки та професійно змонтують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *