Комплексне рішення на гаражні двері.

До нас звернувся клієнт з бажанням покращити захист свого гаража від взлому. До такого рішення його підштовхнув випадок з іншим власником гаража в даному гаражному підприємстві. Його гараж пограбували, а він там зберігав досить коштовну техніку.

Нижче, зроблені фото до монтажа.

До вирішення питання ми підійшли комплексно. Тобто окрім надійного циліндра (серцевина, вставка) замка, замінили ще й замок. А замість ручок, які виконували функцію лише відкриття язичка, встановили захисну фурнітуру Rostex R4. Дана фурнітура є міцним захистом як циліндра так і самого замкового механізму.

Отже, було встановлено.

 1. Фурнітура захисна ROSTEX R1/R4 – З-й клас безпеки. Матеріал: нержавіюча сталь, замак. Плата, що захищає корпус замка. Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання.
 2. Циліндр VEGA DIN_KK VP-7 – піновий циліндр класу Standard Security. Шість пінів + інтерактивний елемент.
  Оснащений запатентованою системою подвійного інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule, запобігає відмиканню циліндра методом бампінгу.
  Захист від висвердлювання забезпечують твердосплавні стержні та загартований пін.
  Система VIP надає можливість самостійного та оперативного перекодування циліндру по закінченню всіх монтажних та ремонтних робіт в оселі.
  Монтаж циліндра здійснюється за допомогою першого, монтажного, ключа. Згодом цей ключ може бути використаний як ремонтний, для будівельників.
  Після робіт власник самостійно скасовує доступ цього ключа. Для цього необхідно відкрити упаковку з ключами власника (5 штук), та одним із них відкрити та закрити замок, з невеликим зусиллям. Виготовлення додаткових ключів виключно в авторізованих сервісних центрах.
 3. Замок врізний SANTOS 1-WAY DIN 985 – Основний замок Santos Sash Lock 3-ї серії має захисну загартовану пластину механізму замка. Сумісний із захисною фурнітурою ROSTEX 3 та 4-го класу безпеки та іншою захисною фурнітурою стандарту DIN.

Фото після монтажа.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *