Комплексне рішення + Система контролю доступу для приватного будинку.

До нас звернулись клієнти по рекомендації продавців профільних вікон та дверей. Вони повідомили, що раніше обслуговувались в іншому магазині замків нашого міста, але там виявились не професіонали. Так як люди ділові, знають ціну заробленим грошам та піклуються про свою безпеку, тому по рекомендаціях потрапили до нас. Завданням було підібрати комплексне рішення для нових дизайнерських дверей, яке б поєднувало в собі безпеку та стильний дизайн.

Клієнти подумати не могли, що в нашому магазині присутні найінноваційніші рішення і без вагань обрали новинку – дверні ручки з люмінісцентною підсвіткою ROSTEX FONDI_LUMINO. Комплект ручок для внутрішнього та зовнішнього застосування. Мають якісну поворотну пружину, що розрахована на велике експлуатаційне навантаження. Виробник – Чехія, європейський стандарт дверних ручок – EN 1906.

Ручки серії Lumino підсвічуються в темряві. Це стало можливим завдяки тому, що в ручці знаходиться скляна капсула на стінках якої знаходиться люмінофор, а заповнена капсула газом тритієм.
Тритій впливаючи на люмінофор викликає його світіння при чому воно постійне і цілодобове. Світіння тритієвого джерела світла може безперервно тривати протягом десятків років.
Завдяки цьому ви зможете відшукати ручку в повній темряві і без проблем відкрити двері.
Що важливо, для підсвічування ручки не потрібні додаткові джерела живлення типу батарейок або акумуляторів.
Гарантований час безперервної роботи джерела 15 років
Обробка фарба чорна. Має однорідну напівглянцеву поверхню чорного кольору.

До даних ручок було підібрано по дизайну броненакладки DISEC SFERIC_KUBO, що мають захищати дверну серцевину від вандальних спроб атаки зловмисників. Виробник: DISEC (Італія). Застосовується з основними та додатковими замками. Кріплення на корпус замка (врізний монтаж). Захисний загартований протектор (59-63 HRC), для захисту від свердління додатково в отвори кріплення броненакладки встановлюються загартовані кульки. Матеріал – загартована сталь. Спеціальна форма та матеріал  гвинтів, витримують до 4200кг на злам.
Обробка фарба чорна. Однорідна напівглянцева поверхня чорного кольору. Найкраще виглядає на дверях світлого та сірого кольорів.  Для інтер’єрів у сучасних та класичних стилях.

Замкові механізми було підібрано прості та надійні від ізраїльського виробника  MUL-T-LOCK:

Sash Lock 354M під циліндр DIN. Сумісний із захисною фурнітурою ROSTEX 3 та 4-го класу безпеки та іншою захисною фурнітурою стандарту DIN.

Dead Lock 353P під циліндр типу DIN. Сумісний із захисним протектором MUL-T-LOCK SL3.

А от самим замковим циліндрам було приділено найбільше уваги. Дуже сподобалось клієнтам рішення контролю доступу для приватних будинків Мультилок ЕНТР на базі платформи циліндрів з високим захистом від злому MUL-T-LOCK DIN_MOD_KT *INTERACTIVE+

А на додатковий замок було обрано безвідмовний зі 100% захистом від інтелектуального злому (відмички, бампінг) та екстразахистом від вандального (свердління, перелом, вибиття) фінського виробника Аблой Протек2.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *