Комплексне рішення від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ефективна безпека та ефектний дизайн без компромісів!

Поєднати ефективну безпеку та ефектний дизайн цілком можливо. І фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 це в черговий раз довели! Це стало можливим насамперед тому, що в асортименті нашого магазину представлений найширший асортимент продукції безпечного замикання провідних світових виробників: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри від лідерів галузі безпечного замикання – МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійна захисна фурнітура ROSTEX® (Чехія) тощо. Це дозволяє нашим фахівцям, комбінуючи цю сучасну продукцію, створювати не лише ефективні, а й ефектні комплексні рішення, що не лише надійно захистять Ваше помешкання, а й забезпечать стильний зовнішній вигляд.

Саме таке завдання поставив перед нашими фахівцями черговий клієнт, і воно було успішно вирішене. Отже, після огляду дверей та надання детальних консультацій клієнту наші фахівці запропонували замінити існуючу фурнітуру на стильну високоякісну захисну відомого чеського виробника Rostex – R4 EXCLUSIVE, а циліндр замінити дійсно ефективним фінським циліндром Abloy Protec2, що має чи не найкращу репутацію найнадійнішого механічного циліндру. Отже, таке комплексне рішення, що поєднує першокласний європейський стиль та безпеку, після погодження з клієнтом, і було успішно інстальоване фахівцями «ЛоксМайстер Київ-Центр».

Замковий циліндр Abloy® Protec2 характеризується не лише найвищим рівнем секретності, і зносостійкості, а є також надзвичайно простим в експлуатації. Корпус циліндрів Abloy® Protec2, має підсилену плату із загартованої сталі, що забезпечує надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та несанкціонованого дублювання, а також висвердлювання. Циліндри Abloy® Protec2 ефективно працюватимуть як за низьких, так і високих температур, а також в складних погодних умовах (дощ, сніг тощо). Циліндри Abloy® Protec2 також можуть бути інтегровані в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх».

Захисна фурнітура ROSTEX® R4 EXCLUSIVE поряд зі стильним дизайном має унікальні конструктивні рішення захисту від зламу, а високоякісні матеріали та зносостійке покриття забезпечують надзвичайно тривалий термін безпроблемної експлуатації.

Отже, якщо ви шукаєте не лише ефективну безпеку, а й сучасний стиль, завітайте в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші фахівці підберуть для вас ефектне та ефективне комплексне рішення, яке вам неодмінно сподобається.
«ЛоксМайстер Київ-Центр» не лише здійснює продаж, а й надає повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., щоб ваша безпека була не лише ефективною, а й стильною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *