Комплексне рішення від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ваша спокійна та безпечна відпустка!

Літо, навіть не дивлячись на карантинні обмеження – традиційний час відпусток. Як відомо, найкращий відпочинок – це спокійний відпочинок, коли ви повністю впевнені, що під час вашої відсутності з помешканням та майном буде усе гаразд.

Тож перевірити вхідні двері, замки, циліндри та захисну фурнітуру перед відпусткою – дійсно гарна ідея. І якщо ви не впевнені у безпеці – найкраще звернутися до фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

В асортименті нашого магазину представлений найширший асортимент продукції безпечного замикання провідних світових виробників: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри від лідерів галузі безпечного замикання – МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійна захисна фурнітура ROSTEX® (Чехія) тощо. Це дозволяє нашим спеціалістам, комбінуючи цю сучасну продукцію, створювати ефективні комплексні рішення безпеки, що дійсно захистять Ваше помешкання.

Ось і черговий наш клієнт звернулася в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням забезпечити надійний захист помешкання, адже хвилювалася за безпеку власної квартири з огляду на доволі тривалу відсутність в місті у зв’язку з відпусткою.

Після консультацій та ознайомлення нашими фахівцями з наявними засобами безпеки та вхідними дверима було запропоноване ефективне та надійне комплексне рішення безпеки, а саме: захисна фурнітура ROSTEX® R4 Astra та замковий циліндр Abloy Protec2.

Захисна фурнітура ROSTEX – взірцевий елемент комплексного захисту приміщення. Якість матеріалів, інноваційні конструктивні рішення, а також сучасний дизайн та кольорові рішення роблять ROSTEX позаконкурентним продуктом безпеки. ROSTEX ASTRA має класичний та стриманий дизайн, що не лише підкреслює витонченість смаку та чудово пасує до будь якого інтер’єру, а й забезпечує першокласний захист. Захисна фурнітура ROSTEX ASTRA відноситься до 3-го класу зламостійкості та призначена для металевих вхідних дверей безпеки, а також дерев’яних дверей. ROSTEX ASTRA має плату, що захищає корпус замка та загартований протектор циліндра із захистом від висверд¬лювання. Отже ефективні захисні властвості доповнюються сучасним дизайнерським оформленням, що створює дійсно універсальний продукт, який чудово пасує до інтер’єра практично будь-якого помешкання.

Замковий циліндр Abloy® Protec2 характеризується не лише найвищим рівнем секретності, і зносостійкості, а є також надзвичайно простим в експлуатації. Корпус циліндрів Abloy® Protec2, має підсилену плату із загартованої сталі, що забезпечує надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та несанкціонованого дублювання, а також висвердлювання. Циліндри Abloy® Protec2 ефективно працюватимуть як за низьких, так і високих температур, а також в складних погодних умовах (дощ, сніг тощо). Циліндри Abloy® Protec2 також можуть бути інтегровані в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх».

Отже, після узгодження та затвердження клієнтом, це сучасне комплексне рішення було оперативно встановлене нашими фахівцями. А клієнт залишився приємно задоволений оперативністю та якістю нашої роботи, подякувавши за увагу до деталей, ввічливість та професіоналізм.

Якщо ви не впевнені у безпеці вашого помешкання – не зволікайте, звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр». на вул. Гоголівська, 48! Наші фахівці завжди готові допомогти! Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей, сервісне обслуговування і т. ін., що гарантує повну безпеку Вашого помешкання та спокій під час відпустки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *