КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ЗАХИСТУ ДВЕРЕЙ

Фахівці магазину “ЛоксМайстер на Подолі” радять, обираючи замки та дверну фурнітуру дотримуватись не тільки тим, щоб вони були красивими та пасували до ваших дверей, а й надали захист та безпеку. Бо треба розуміти, що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю, треба ще й подбати про ативандальний захист – це називається комплексне рішення для вхідних дверей.

Захистна фурнітура може поділятися на різні моделі але зміст завжди однаковий – це пластина з загартованої сталі, яка закриває з зовнішнього боку дверей замок , максимально-можливо обмежуючи спроби його руйнування та таким чином доступу з вулиці.

В асортименті  нашого магазину вона представлена провідними світовими брендами DISEC (Італія), MUL-T-LOCK (Ізраїль), ROSTEX (Чехія) та ABLOY (Фінляндія). За типом установки броненакладки бувають врізні та накладні. Дуже важливо обирати броненакладку не лише за зовнішнім виглядом та особистим вподобанням, а й враховуючи який замок встановлений, яка конструкція дверей, важливо чи є зовнішня декоративна панель (або фасад) дерев”яний або з МДФ. Тому слід прислухатися до порад фахівців, у яких є певний досвід у цій специфічній галузі.

Також хочеться відмітити наступне – встановлення захисної фурнітуру достатньо суттєве втручання в конструктив дверей і тому важливо щоб це виконувалось професійним майстром. Адже тільки фахівець знає сильні та слабки сторони тих чи інших замків. Тому при встановленні захисної фурнітури максимально подбає про те, щоб злодії при спробі зруйнувати замки мали малі шанси.

Завітайте до магазину “ЛоксМайстер на Подолі”, захистіть надійно ваші двері !

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *