Комплексне рішення для приватного будинку

Комплексне рішення від ЛМ БуковинаДо магазину ЛоксМайстер Буковини звернулись Олексій та Олена з проханням допомоги у вирішенні питання по заміні і зміцненню надійності вхідних дерев’них дверей. Після виїзду на об’єкт та здійснення всіх замірів фахівцями магазину було запропоновано комплексне рішення з професійним монтажем, що має на меті надати найбільш раціональне і функціональне рішення для досягнення максимального рівня безпеки вхідних дверей.
Пропозиція полягає в комплексному використанні ряду продуктів:
1. Циліндр, що забезпечує безпечне замикання. Його конструкція має забезпечувати можливість сервісного обслуговування та перекодування, а також створення систем розмежування доступу “Майстер ключ” або об’єднання (за необхідністю) ряду дверей “під один ключ”. У нашому випадку було обрано високонадійний циліндр фінського виробництва ABLOY PROTEC 2.
2. Замок. Основний замок, який має забезпечувати надійне замикання та безперебійну роботу замикаючого механізму протягом багатьох років. Він має бути в достатній мірі стійким до вандальних дій. Та додатковий замок, що служить для підвищення рівня захисту приміщення. Таким вимогам і посадковому місцю від старого замка відповідає замок SANTOS SASH LOCK 3 серії.
3. Фурнітура із захистом циліндру від вандальних дій та висверлювання – це невід’ємна частина нашого рішення. ЇЇ роль не тільки задовольняти естетичні потреби споживача, а й забезпечити захист – власне корпусу замка та циліндрового механізму. Незмінною залишається вимога до покриття поверхні – воно має бути високої якості і забезпечувати стійкість до стирання і впливу атмосферних факторів. Вибір зупинився на захисній фурнітурі 3 класу безпеки від виробника з Чехії компанії ROSTEX, а саме на модель R4 ASTRA.
Заходьте до магазину ЛоксМайстер Буковини і наші фахівці допоможуть Вам знайти гармонійне рішення не лише для захисту Вашої оселі, а й з дизайнерської точки зору!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *